Рогнеда WOODMASTER ФЕНІЛАКС

Рогнеда WOODMASTER ФЕНІЛАКС
ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА)
готовий розчин
Обліковий номер: 00182
205 грн
Виробник Рогнеда (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата вогнезахист (1 група) - 500 г / м2
биозащита - 200 г / м2
Собівартість обробки вогнезахист (21 група) - 17,1 грн / м2
биозащита - 6,84 грн / м2
Колір золотисто-коричневий Розріджувач розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту вогнезахист - 4 роки
биозащита - 5 років
Види упаковки пластикова каністра 6 кг., 11 кг., 25 кг. Використання всередині / зовні

ДАНИЙ ТОВАР ТИМЧАСОВО НЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ.

В ДАНИЙ МОМЕНТ НА ЗАМІНУ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:

ECOSEPT 101 (ЭКОСЕПТ 101) - огнебиозащитный состав для древесины, концентрат 1:10, купить в Киеве, лучшая цена в УкраинеECOSEPT 450-1 (ЭКОСЕПТ 450-1) - огнебиозащитная пропитка для древесины. Купить в Киеве, лучшая цена в Украине NEOMID 450-1 (НЕОМИД 450-1) - огнебиозащитная пропитка для древесины. Купить в Киеве, лучшая цена в Украине

Сертифікований "Державним ценром сертифікації МНС України" (сертифікат відповідності № UA1.016.0036139-09)

Вогнезахисний склад «Фенілакс»застосовується для особливо стійкою вогнезахисту і біозахисту деревини. Забезпечує I (важкогорючих деревини) і II (важкозаймисті деревина) групу вогнезахисної ефективності по ГОСТ16363-98 в залежності від витрати. Застосовується як всередині, так і зовні приміщень (під навісом).

властивості
- вогнезахисна ефективність: забезпечує 1 і 2 групи вогнезахисної ефективності;
- термін збереження вогнезахисного ефекту до 5 років;
- потужне універсальне біоцидний дію, що забезпечує биостойкость деревини до всіх найбільш поширеним мікроорганізмам, грибів і комах;
- термін збереження біозахисний ефекту до 4 років;
- відсутність у складі токсичних речовин і можливість обробки житлових приміщень;
- при обробці деревина тонується в золотисто-коричневий відтінок, для контролю якості проведених робіт;
- орієнтовний час обробки 100 м 2 деревини - 7-8 годин.

ПРИНЦИП ДІЇ:
Вміщені в складі антипірени та антисептичні добавки нового покоління вбираються в деревину, утворюючи в ній насичений активними компонентами захисний шар, що перешкоджає запаленню, горінню деревини, поширенню полум'я, а також пригнічує розвиток цвілевих, деревоокрашівающіх і дереворуйнівних грибів.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад призначений для професійної комплексної вогнезахисної обробки і біозахисту нових і експлуатуються дерев'яних конструкцій будівель і споруд: крокв, балок, підлог, стін, стель, та ін.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від кори, бруду, смоли, пилу, старих лакофарбових покриттів, масляних і бітумних плям і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачемWOODMASTER ИНЕЙ , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Механічну обробку деревини необхідно виконати до просочення.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища до -15 ° С і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
WoodMaster Фенілакс - готовий розчин. Перед застосуванням необхідно перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
500 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення I групи вогнезахисної ефективності.
300 г / м 2 (без урахування втрат) - для досягнення II групи вогнезахисної ефективності.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
"Фенілакс" слід наносити на вільну від інших покриттів, чисту поверхню деревини (максимально допустима вологість - 30%) за допомогою кисті, розпилювача, методом занурення, забезпечуючи необхідний (в залежності від групи вогнезахисної ефективності) витрату. Склад допускається наносити в один або кілька шарів (час витримки між шарами не менше 2-3 годин). Температура повітря, складу і деревини від -15 ° С до + 25 ° С. Використаний склад (який перебував в контакті з деревиною, пензлем і ін.) Не слід зливати назад в тару з чистим складом.
В процесі експлуатації необхідний періодичний візуальний контроль оброблених поверхонь. При виявленні порушень цілісності захищених поверхонь (тріщини, відколи й ін.) Або активного вимивання кошти необхідно провести повторну обробку.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, гумові рукавички, захисний одяг, при нанесенні фарбопультом додатково використовувати респіратор. При попаданні засобу на слизові оболонки і шкірні покриви - змити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в сухому місці, захищаючи від прямих сонячних променів, при температурі від -5 ° С до + 40 ° С в щільно закритій оригінальній тарі. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. Гарантійний термін зберігання 3 роки. Допускається помутніння або наявність невеликої кількості осаду. "Фенілакс" Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99

Купити Рогнеда WOODMASTER ФЕНІЛАКС вогнебіозахисту для дерева

Вогнезахисний склад ціна в інтернет-магазині solomonplus.com.ua з доставкою по містах України.

РАДА ПОКУПЦЕВІ:

Як вибрати вогнебіозахисту для обробки дерева ???

Відеоролик про продукт: ВОГНЕБІОЗАХИСТ "Фенілакс" (1-я (найвища) група вогнезахисної ефективності)
Ваш відгук

Рогнеда WOODMASTER ФЕНІЛАКС

Вас також можуть зацікавити наступні товари
 • NEOMID 450-1 (НЕОМІД 450-1)
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА
  (1 ГРУПА)
  готовий розчин
  (10кг, 30кг)
  722 грн
 • ECOSEPT 450-1 (ЕКОСЕПТ 450-1)
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА
  (1 ГРУПА)
  готовий розчин
  (10кг, 30кг. 50 кг)
  597 грн
 • AFS БС-13 (АФС БС-13)
  ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВА (1 ГРУПА)
  Концентрат 1:10
  (1 кг.)
  77 грн