NEOMID ВЛАГОSTOP BIO PROFF (НЕОМІД ВЛАГОСТОП БІО ПРОФ)

NEOMID ВЛАГОSTOP BIO PROFF (НЕОМІД ВЛАГОСТОП БІО ПРОФ)
ҐРУНТОВКА-вологоізолятори
Концентрат 1: 9
Обліковий номер: 00221
162 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат 1: 9 Витрата 50-150 г / м2 Собівартість обробки 0,76 грн / м2 Колір рожевий Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач Види упаковки пластикова каністра 1 л., 3 л., 10 л. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

162 грн
Купити в один клік

ДАНИЙ ТОВАР ТИМЧАСОВО НЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ.

Neomid ВлагоStop BiO Proff (Неомид ВлагоСтоп Біо Проф) - грунт-вологоізолятори з біоцидної (антисептичної) добавкою для зовнішніх і внутрішніх робіт. Призначений для грунтування поверхонь різних матеріалів, в тому числі чутливих до вологи: гіпсокартонні плити, газобетон, гіпсові блоки, бетон, керамічна і силікатна цегла, камінь, штукатурка, ДСП, фанера та інші матеріали. Застосовується для обробки основи перед облицюванням плиткою, фарбуванням ЛФМ, наклейкою шпалер, шпаклюванням, оштукатурюванням, заливанням самовирівнюються сумішей для підлоги і т.п. Рекомендується використання в приміщеннях з підвищеною вологістю (кухні, душові, лазні, підвали і т.д.), а також для грунтування фасадів будівель.

властивості
- захищає від вологи і ураження пліснявими грибами (цвіллю);
- зменшує пористість поверхні;
- вирівнює поглинаючу здатність;
- поліпшує зчеплення оздоблювальних матеріалів з основою;
- збільшує міцність поверхневого шару;
- скорочує витрату фінішного матеріалу.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для обробки гіпсокартонних плит, газобетону, гіпсових блоків, бетону, керамічної і силікатної цегли, каменю, штукатурки, ДСП, фанери та інших матеріалів всередині і зовні приміщень.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Очистити оброблювану поверхню від бруду, пилу, жиру, старої фарби і т.п., якщо поверхня вражена пліснявою та іншими мікроорганізмами, рекомендується первісна обробка препаратом " NEOMID 600 - знищувач цвілі ".

Приготування робочого розчину:
NEOMID ВлагоStop BiO Proff - концентрат, перед застосуванням необхідно розмішати і розвести водою в следуещее пропорції:
- для грунтування поверхонь внутрішніх приміщень в співвідношенні 1: 9;
- для обробки фасадів будівель, приміщень з підвищеною вологістю, підлог перед заливанням самовирівнюються сумішей в співвідношенні 1: 5.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
50-150 г / м 2.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
За допомогою валика, кисті з синтетичним ворсом або будь-якого розпилювального пристрою рівномірно нанести робочий розчин. Поверхні, що сильно рекомендується обробляти в кілька прийомів без проміжної сушки (до повного насичення поверхні). Роботи проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С і не вище + 35 ° С. Оброблену поверхню слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання 2-5 годин. Продовжувати оздоблювальні роботи можна тільки після повного висихання засобу. Для досягнення максимальної тривалої захисту від цвілі рекомендується попередня обробка Neomid BiO Ремонт .

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на шкіру змити великою кількістю води. При попаданні в очі негайно промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі при температурі від + 5 ° С до + 45 ° С. Оберігати від замерзання і перегрівання. Гарантійний термін зберігання концентрату 18 місяців, готового розчину - 14 днів (в щільно закритій тарі). Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99

СКЛАД:
Сополимер, біоцид, технологічні добавки, вода.

Купити NEOMID вологи STOP BIO PROFF Грунтовка-вологоізолятори з біоцидної добавкою

Відеоролик про продукт: ҐРУНТОВКА NEOMID Волого Stop Bio Proff (грунт- вологоізолятори з біоцидної добавкою)
Ваш відгук

NEOMID ВЛАГОSTOP BIO PROFF (НЕОМІД ВЛАГОСТОП БІО ПРОФ)

Вас також можуть зацікавити наступні товари