NEOMID 200 (НЕОМІД 200)

NEOMID 200 (НЕОМІД 200)
АНТИСЕПТИК для лазень і саун
Концентрат 1: 5
Обліковий номер: 00195
249 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат 1: 5 Витрата 100-250 г / м2 Колір безбарвний Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту до 12 років Види упаковки пластикова каністра 1 л. Використання всередині

* Обов'язкові поля

249 грн
Купити в один клік

NEOMID 200 (Неомид 200) призначений для захисту деревини усередині лазень і саун, включаючи полки і лавки. Забезпечує надвисоку захист деревини від гниття, дії дереворазрушающих і деревоокрашівающіх цвілевих грибів, від руйнування комахами-червицями в умовах частого перепаду температур і підвищеної вологості на строк до 12 років.
NEOMID 200 (Неомид 200)
властивості
- забезпечує надвисоку захист деревини в умовах частого перепаду температур і підвищеної вологості від гниття, дії дереворазрушающих і деревоокрашівающіх цвілевих грибів, від руйнування комахами-червицями на строк до 12 років;
- запобігає біопоразки;
- зупиняє вже почалися процеси руйнування деревини біологічними агентами;
- не змінює структуру деревини;
- не перешкоджає подальшій обробці, склеюванню і забарвленням;
- екологічно безпечний;
- не містить солей важких металів.

Інші засоби для лазень і саун Ви можете знайти в категорії Засоби для бань і саун >>>

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для обробки струганих і пиляних дерев'яних поверхонь усередині лазень і саун, включаю полки і лавки.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від бруду, смоли, пилу, старої фарби і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500, Дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.
NEOMID 200 (Неомид 200)
Приготування робочого розчину:
NEOMID 200 - концентрат.
Перед застосуванням концентрат розвести водою у співвідношенні 1: 5 і перемішати. Для розведення можна використовувати ємності з будь-яких матеріалів.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
100-250 г / м 2

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
За допомогою кисті, валика з синтетичним ворсом або будь-якого розпилювального пристрою рясно, рівномірно нанести робочий розчин на поверхню. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання поверхні, на 24 години при температурі 16-20 ° С і відносна. вл. повітря 60%. При нанесенні можливе незначне тонування деревини в благородний бурштиновий колір, обумовлене її сортностью і породою, а так само наявністю попередньої обробки. Тому рекомендується зробити пробне нанесення на невелику ділянку деревини. Залежно від інтенсивності експлуатації, породи і сортності деревини може знадобитися додаткова обробка NEOMID 200 після закінчення 5-8 років після первинної просочення засобом.

Для тривалого захисту деревини рекомедуется використовувати антисептик Neomid 200 спільно з лаком для лазні та сауниNeomid Sauna .

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг.
При попаданні засобу на шкіру - змити великою кількістю води. При попаданні в очі негайно промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин, при необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі. Гарантійний термін зберігання концентрату не менше 24 місяців, готового розчину - 14 днів. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. NEOMID 200 - Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Похідні сім.-триазина, синтетичний піретроїди, катіоноактивні речовини, вода.
Не містить заборонених в Україні, ЄС та РФ хімічних речовин.
Не підлягає обов'язковій сертифікації.

Відеоролик про продукт: АНТИСЕПТИК для лазень і саун NEOMID 200 - Огляд

Інструкція по нанесенню:


Купити NEOMID 200 Антисептик для лазень і саун

Відеоролик про продукт: АНТИСЕПТИК для лазень і саун NEOMID 200 - Огляд

Інструкція по нанесенню:

  Отзывы покупателей
 1. Никита (03.12.2018)

  Наносил антисептик на полки и скамейки в сауне. Удалось хорошо их защитить, теперь не переживаю о том, что они подвержены гниению. Спасибо!

 2. Славик (05.08.2018)

  После обработки поверхности, мы ее окрасили. Никаких недостатков в работе я не заметил, поэтому советую.

 3. Александр (18.05.2018)

  Древесина в сауне уже была несколько повреждена, однако, после использования этого антисептика разрушение прекратилось. Спасибо за качественный товар и оперативную доставку!

 4. Эдуард (23.03.2017)

  Обрабатывал баню антисептиком. Наносил обильно, защита создалась неплохая. Буду смотреть, как будет вести себя поверхность со временем.

Ваш відгук

You're reviewing: NEOMID 200 (НЕОМІД 200)

Вас також можуть зацікавити наступні товари