NEOMID 200 (НЕОМІД 200)

NEOMID 200 (НЕОМІД 200)
АНТИСЕПТИК для лазень і саун
Концентрат 1: 5
Обліковий номер: 00195
249 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат 1: 5 Витрата 100-250 г / м2 Колір безбарвний Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту до 12 років Види упаковки пластикова каністра 1 л. Використання всередині

* Обов'язкові поля

249 грн
Купити в один клік

NEOMID 200 (Неомид 200) призначений для захисту деревини усередині лазень і саун, включаючи полки і лавки. Забезпечує надвисоку захист деревини від гниття, дії дереворазрушающих і деревоокрашівающіх цвілевих грибів, від руйнування комахами-червицями в умовах частого перепаду температур і підвищеної вологості на строк до 12 років.
NEOMID 200 (Неомид 200)
властивості
- забезпечує надвисоку захист деревини в умовах частого перепаду температур і підвищеної вологості від гниття, дії дереворазрушающих і деревоокрашівающіх цвілевих грибів, від руйнування комахами-червицями на строк до 12 років;
- запобігає біопоразки;
- зупиняє вже почалися процеси руйнування деревини біологічними агентами;
- не змінює структуру деревини;
- не перешкоджає подальшій обробці, склеюванню і забарвленням;
- екологічно безпечний;
- не містить солей важких металів.

Інші засоби для лазень і саун Ви можете знайти в категорії Засоби для бань і саун >>>

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для обробки струганих і пиляних дерев'яних поверхонь усередині лазень і саун, включаю полки і лавки.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від бруду, смоли, пилу, старої фарби і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500, Дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.
NEOMID 200 (Неомид 200)
Приготування робочого розчину:
NEOMID 200 - концентрат.
Перед застосуванням концентрат розвести водою у співвідношенні 1: 5 і перемішати. Для розведення можна використовувати ємності з будь-яких матеріалів.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
100-250 г / м 2

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
За допомогою кисті, валика з синтетичним ворсом або будь-якого розпилювального пристрою рясно, рівномірно нанести робочий розчин на поверхню. Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання поверхні, на 24 години при температурі 16-20 ° С і відносна. вл. повітря 60%. При нанесенні можливе незначне тонування деревини в благородний бурштиновий колір, обумовлене її сортностью і породою, а так само наявністю попередньої обробки. Тому рекомендується зробити пробне нанесення на невелику ділянку деревини. Залежно від інтенсивності експлуатації, породи і сортності деревини може знадобитися додаткова обробка NEOMID 200 після закінчення 5-8 років після первинної просочення засобом.

Для тривалого захисту деревини рекомедуется використовувати антисептик Neomid 200 спільно з лаком для лазні та сауниNeomid Sauna .

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг.
При попаданні засобу на шкіру - змити великою кількістю води. При попаданні в очі негайно промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин, при необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі. Гарантійний термін зберігання концентрату не менше 24 місяців, готового розчину - 14 днів. Засіб зберігає свої властивості після 5 циклів заморожування-розморожування. NEOMID 200 - Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Похідні сім.-триазина, синтетичний піретроїди, катіоноактивні речовини, вода.
Не містить заборонених в Україні, ЄС та РФ хімічних речовин.
Не підлягає обов'язковій сертифікації.

Відеоролик про продукт: АНТИСЕПТИК для лазень і саун NEOMID 200 - Огляд

Інструкція по нанесенню:


Купити NEOMID 200 Антисептик для лазень і саун

Відеоролик про продукт: АНТИСЕПТИК для лазень і саун NEOMID 200 - Огляд

Інструкція по нанесенню:

  Відгуки покупців
 1. Никита (03.12.2018)

  Наносил антисептик на полки и скамейки в сауне. Удалось хорошо их защитить, теперь не переживаю о том, что они подвержены гниению. Спасибо!

 2. Славик (05.08.2018)

  После обработки поверхности, мы ее окрасили. Никаких недостатков в работе я не заметил, поэтому советую.

 3. Александр (18.05.2018)

  Древесина в сауне уже была несколько повреждена, однако, после использования этого антисептика разрушение прекратилось. Спасибо за качественный товар и оперативную доставку!

 4. Эдуард (23.03.2017)

  Обрабатывал баню антисептиком. Наносил обильно, защита создалась неплохая. Буду смотреть, как будет вести себя поверхность со временем.

Ваш відгук

NEOMID 200 (НЕОМІД 200)

Вас також можуть зацікавити наступні товари