NEOMID SAUNA (НЕОМІД САУНА)

NEOMID SAUNA (НЕОМІД САУНА)
ЛАК ДЛЯ лазень і саун
АКРИЛОВИЙ, термостійкий
готовий розчин
Обліковий номер: 00204
239 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 7-10 м2 Собівартість обробки 9,88 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик Термін захисту до 5 років Види упаковки пластикове відро 1л., 2,5 л. Використання всередині

* Обов'язкові поля

239 грн
Купити в один клік

Neomid Sauna (Неомид Сауна) - деревозахисним лак для лазень і саун на акриловій основі, швидкосохнучий, водорозчинний. Призначений для захисту і фінішної декоративної обробки поверхні деревини, в приміщеннях з підвищеною вологістю і в умовах постійного впливу високих температур, таких як сауни і лазні.

властивості Neomid Sauna (Неомид Сауна)
- утворює захисний грязе-і водовідштовхувальний напівпрозорий шар з високою еластичністю;
- забезпечує захист деревини від утворення грибка і цвілі, завдяки вхідним до складу біозахисним добавкам;
- перешкоджає потемніння дерев'яних поверхонь;
- зберігає і підкреслює природну структуру деревини;
- швидко висихає на поверхні;
- екологічно безпечний;
- практично не має запаху;
- водорозчинний;
- колеруется.

БЛИСК:
напівматовий

Інші засоби для лазень і саун Ви можете знайти в категорії Засоби для бань і саун >>>

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для лакування стін, стель і інших дерев'яних поверхонь усередині лазень і саун, виключаючи підлоги і полки.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Оброблювана поверхня повинна бути сухою і чистою, не містити грибкових уражень (синява, цвіль), бруду, смоли, жирових забруднень. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500, Дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Для забезпечення максимальної біозахисту рекомендується попередня обробка поверхні деревини глубокопроникающим антисептиком для бань і саун NEOMID 200 .

Приготування робочого розчину:
Продукт готовий до застосування. Перед застосуванням ретельно перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
1 літр на 7-10 м2 залежно від властивостей поверхні, що фарбується (при одношаровому нанесенні).
NEOMID SAUNA
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням лак для сауни необхідно ретельно перемішати. Наносити на чисту суху деревину, пензлем, валиком або фарбопультом в 2-3 шари при температурі не нижче + 5 ° С. Зовнішній вигляд поверхні покращиться, якщо її після першого нанесення злегка відшліфувати і очистити від пилу.
При температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 65% час висихання на відлип протягом 1 години. Нанесення наступного шару допускається через 3 години. Поверхня готова до експлуатації через 3 доби.
Інструменти відразу після закінчення робіт промити водою.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Пожежовибухобезпека. При роботі використовувати захисні окуляри і рукавички. Уникати потрапляння в очі і на відкриті ділянки тіла, а також вдихання парів і аерозолю. У разі ковтання негайно звернутися до лікаря і пред'явити упаковку. Берегти від дітей!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Чи не заморожувати. Зберігати в непошкодженій заводській тарі в сухому, прохолодному місці. Термін зберігання 12 міс. Розкриту тару зберігати з щільно закритою кришкою, час зберігання в частково заповненій тарі коротше. Колерованной склад рекомендується використовувати протягом місяця.

УТИЛІЗАЦІЯ:
Залишки лаку для саун і лазень не зливати в каналізацію, у водойми і на землю. Упаковку з повністю висохлими залишками продукту утилізувати як побутове сміття.

СКЛАД:
Акрилова дисперсія, піногасник, біозахисні і цільові добавки, вода.

Відеоролик про продукт: ЛАК ДЛЯ лазень і саун NEOMID SAUNA

Інструкція по нанесенню:


Купити NEOMID SAUNA Лак для лазень і саун. Акриловий, термостійкий.

Відеоролик про продукт: ЛАК ДЛЯ лазень і саун NEOMID SAUNA

Інструкція по нанесенню:

  Відгуки покупців
 1. Микита (09.12.2018)

  Дякую за консультацію по телефону і що швидко привезли моє замовлення. Я тепер буду купувати виключно в вашому магазині.

 2. Лёва (03.12.2018)

  Порадовало, что покрыв древесину лаком она не потемнела. Очень доволен качеством и тем результатом, который получился. Спасибо продавцу!

 3. Максим (11.11.2018)

  Мне очень понравилось работать с этим лаком, поскольку он имеет правильную консистенцию и поэтому легко наносится. Советую!

 4. Сергей (27.10.2018)

  Лакировали стены и потолки в бане, средство очень хорошо ложится, никаких претензий к его качеству у меня также нет. Рекомендую!

 5. Дима (06.09.2018)

  У меня были очень высокие требования к качеству лака в сауне, это средство оказалось действительно достойным. Спасибо огромное за рекомендации!

 6. Илья (04.07.2018)

  Поверхность после нанесения лака не потемнела. Очень доволен, что приобрел это средство, оно меня не разочаровало.

 7. Вадим (23.05.2018)

  При правильной подготовке лак служит хорошим средством защиты от грибка и плесени. Я уже нанес, теперь буду смотреть, что будет дальше. Спасибо за доставку, не ожидал, что так быстро придет заказ!

 8. Петр (03.03.2018)

  Благодаря тому, что лак имеет в своем составе биозащитные добавки,качество средства - отменное. Я очень доволен и благодарен консультанту за помощь!

 9. Владислав (20.11.2017)

  Теперь я знаю, что для лакировки бани подойдет не всякое средство, спасибо консультанту за помощь и за то, что он продал мне товар достойного качества.

 10. Федор (15.06.2017)

  Пользоваться лаком очень удобно, так как он имеет эластичную структуру. Из плюсов можно отметить и то, что он быстро сохнет. Спасибо!

Ваш відгук

NEOMID SAUNA (НЕОМІД САУНА)