NEOMID МАСЛО ДЛЯ лазень і саун (НЕОМІД)
МАСЛО ДЛЯ полку в лазні і сауні
готовий розчин
(0,25 л)
Обліковий номер: 00176
159 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 40-60 г / м2 Собівартість обробки 20,64 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, ганчір'я Термін захисту 1-2 роки Види упаковки пластикова каністра 0,25 л. Використання всередині

* Обов'язкові поля

159 грн
Купити в один клік

Масло для бань і саун NEOMID (Неомид) - високоякісна просочення на основі натуральних олій для захисту дерев'яних полків в лазнях і саунах від бруду і вологи, перешкоджає утворенню деревоокрашівающіх (синяви) і дереворуйнівних грибів, підкреслює структуру деревини, роблячи її більш яскравою і контрастною. Застосовується в якості фінішної обробки як самостійне захисне і декоративне покриття.

властивості
- перешкоджає утворенню деревоокрашівающіх (синяви) і дереворуйнівних грибів;
- надає деревині волого і грязеотталкивающие властивості;
- створює природне декоративне покриття;
- підкреслює структуру деревини, роблячи її більш яскравою і контрастною;
- володіє глубокопроникающим дією і надійно фіксується в деревині;
- безпечно при зіткненні зі шкірою людини при високих температурах;
- збільшує термін служби деревини;
- відсутність лакофарбової плівки на поверхні дозволяє деревині змінюватися в обсязі під впливом зовнішніх факторів (температури і вологості) без розтріскування і відшаровування самого покриття;
- без запаху.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Застосовується для обробки дерев'яних поверхонь, що контактують з шкірою людини, в приміщеннях з підвищеною вологістю і в умовах постійного впливу температур (лазні, сауни): полки, опори для спини, підголовники і т.д.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необходімоподготовіть: відшліфувати і відчистити від пилу.
Роботи слід проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С. При наявності на дерев'яній поверхні грибкових уражень рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір.

Приготування робочого розчину:
Масло для полку NEOMID - готовий розчин.
Перед обробкою дерев'яної поверхні ретельно перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
40-60 г / м 2

Спосіб застосування
Розчин рекомендується наносити пензлем, валиком з синтетичним ворсом, в 1-2 шари. Час висихання: 12-24 години при температурі 16-20 ° С і відносній вологості повітря 60%. Потім рекомендується протопити лазню (сауну) і видалити залишки масла вбирає тканиною.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, гумові рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на слизові оболонки і шкірні покриви - змити великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати будь-якими видами транспорту окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі виробника в сухому прохолодному місці. Оберігати від замерзання і перегрівання. Гарантійний термін зберігання 5 років. Склад Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99

СКЛАД:
Суміш мінеральних масел і технологічних добавок.

Олія деревозащитноє для бань і саун NEOMID

Видеоролик о продукте: МАСЛА ДЛЯ БАНЬ И САУН NEOMID

Ваш відгук

You're reviewing: NEOMID МАСЛО ДЛЯ лазень і саун (НЕОМІД)

Вас також можуть зацікавити наступні товари