ECOSEPT 200 (ЕКОСЕПТ 200)

ECOSEPT 200 (ЕКОСЕПТ 200)
АНТИСЕПТИК для лазень і саун
концентрат 1:10
(1 кг.)
Обліковий номер: 00196
155 грн
Виробник ECOSEPT (УКРАЇНА) Концентрат 1:10 Витрата 100-200 г / м2 Собівартість обробки 1,58 грн / м2 Колір безбарвний Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, распілітель Термін захисту до 12 років Види упаковки пластикова каністра 1 кг. Використання всередині
Купити в один клік

ДАНИЙ ТОВАР ТИМЧАСОВО НЕ ПРОВОДИТЬСЯ.

В ДАНИЙ МОМЕНТ НА ЗАМІНУ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:

Neomid 200 (Неомид 200) - глубокопроникающий антисептик для бань и саун. Купить в Киеве, лучшая цена в Украине

ECOSEPT 200 (Екосепт 200)призначений для посиленого захисту деревини від дереворуйнівних і фарбувальних грибів, гниття, цвілі, комах-древоточцев в саунах, парних, мийних та прилеглих до них приміщеннях. Забезпечує надійний захист у важких умовах експлуатації, при циклічних зволоження, конденсаційних зволоження і високих перепадах температур.

властивості
- забезпечує надвисоку захист деревини в умовах частого перепаду температур і підвищеної вологості від гниття, дії дереворазрушающих і деревоокрашівающіх цвілевих грибів, від руйнування комахами-червицями на строк до 12 років;
- запобігає біпораженіе;
- не змінює колір, природний аромат і структуру деревини;
- деревина оброблена ECOSEPT 200 при необхідності легко просочується маслами для саун, забарвлюється, тонується і т.п.
- екологічно безпечний.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для обробки будь-якої деревини в саунах, включаючи конструкційні елементи - полиці, стіни, стелі і т.п.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:
ECOSEPT 200 - це високоефективна композиція синтетичних боліт нового покоління на водній основі. Активні компоненти препарату добре проникають і зв'язується з клітинною тканиною деревини, забезпечуючи тим самим, стійкість до конденсаційного зволоження і швидкому вимиванню. Термін захисту залежить від інтенсивності експлуатації. У приміщеннях, де відсутній ризик прямої дії вологи, гарантований термін захисту може скласти 12 років і більше, в саунах, де використовується "сухий пар", рекомендується проводити профілактичну обробку кожні 3-5 років. У парних і мийних профілактику слід проводити раз в 2-3 року.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від бруду, смоли, пилу, старої фарби і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем ECOSEPT 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
ECOSEPT 200 - концентрат.
Перед застосуванням концентрат розвести водою у співвідношенні 1:10 і перемішати. Для розведення можна використовувати ємності з будь-яких матеріалів.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
100-200 г / м 2

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
За допомогою кисті, валика з синтетичним ворсом або будь-якого розпилювального пристрою рясно, рівномірно нанести робочий розчин на поверхню.
Оброблену деревину слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання поверхні, на 36 годин при температурі 16-20 ° С і відносна. вл. повітря 60%.
Для запобігання передчасного вимивання при контакті з водою, оброблену поверхню можна захистити будь-яким плівкотвірних складом (лаком для лазні та сауни Neomid Sauna ). Якщо на оброблену поверхню плівкоутворювальний склад не завдано (лазні і сауни), рекомендується додаткова обробка з періодичністю 1 раз в 3-4 року.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При виготовленні робочого розчину і роботі з ним використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг.
При попаданні засобу на шкіру - змити великою кількістю води. При попаданні в очі негайно промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин, при необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі. Гарантійний термін зберігання концентрату не менше 24 місяців. Багаторазове переохолодження препарату не призводить до погіршення експлуатаційних властивостей. NEOMID 200 - Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99.

СКЛАД:
Похідні сім.-триазина, синтетичний піретроїди, катіоноактивні речовини, вода.

Купити ECOSEPT 200 Антисептик для лазень і саун

  Відгуки покупців
 1. Макар (03.12.2018)

  Требовалось обработать деревянные полки. Взял данное средство по рекомендации продавца. В целом всем доволен, рекомендую к использованию

 2. Иннокентий (09.11.2018)

  Нанес антисептик в качестве защиты, после этого окрасил всю поверхность краской. Дефектов никаких не проявилось, качество покрытия - супер.

 3. Матвей (15.10.2017)

  Данный антисептик не изменяет цвет после высыхания, не имеет специфического запаха. С успехом можно использовать для обработки древесины. Советую!

 4. Эдуард (01.08.2017)

  Наносил антисептик с помощью кисти. Раствор равномерно наносится на поверхность, создает тонкую защитную пленку. Спасибо за товар, качеством я доволен.

Ваш відгук

ECOSEPT 200 (ЕКОСЕПТ 200)

Вас також можуть зацікавити наступні товари