TENAX TENAPLASTS (Тенакс ТЕНАПЛАСТС)

TENAX TENAPLASTS (Тенакс ТЕНАПЛАСТС)
БУДІВЕЛЬНИЙ ГЕРМЕТИК
(АКРИЛОВИЙ)
готовий розчин
(1кг, 15кг)
Обліковий номер: 00268
125 грн

Виробник TENAX (Латвія) Концентрат готовий розчин Витрата 75 г / м (при ширині шва: 10 мм, глибина шва: 5 мм) Колір білий, легко перефарбовується Разбавитель розбавляти Робочі інструменти шпатель, пістолет для герметика Термін захисту не менше 12 років Види упаковки файл-пакет 1 кг., пластикове відро 15 кг. Використання всередині / зовні

Применяется внутри помещения
Применяется снаружи помещений
Высокая эластичность
Разводится водой
Наносится шпателем
Наносить с помощью пистолета

* Обов'язкові поля

125 грн
Купити в один клік

Герметик Tenax Tenaplasts (Тенакс Тенапласт) - готовий до застосування однокомпонентний поліакрілатний герметик для закладення стиків і тріщин в вертикальних і похилих будівельних конструкціях. Може використовуватися для герметизації швів в горизонтальних конструкціях (підлогах) при відсутності механічного навантаження.
Герметизация трещины герметиком
Легко наноситься вручну шпателем або методом шприцювання за допомогою спеціальних пістолетів. Отверждается в результаті висихання (випаровування води). Швидкість затвердіння збільшується зі зростанням температури і зменшенням відносної вологості повітря. Після затвердіння володіє хорошими властивостями міцності і відмінну адгезію до основних будівельних матеріалів. Може застосовуватися в житлових приміщеннях.


властивості
- хороша адгезія до силікатів (бетон, штукатурка, скло та ін.), Металів і дерева;
- відмінна тиксотропність, не тече в вертикальних швах;
- стійкий до впливу кліматичних факторів, УФ-випромінювання;
- екологічно безпечний;
- зручний у застосуванні;
- фарбується акриловими фарбами;
- не містить органічні розчинники;
- допустима деформація: ± 12,5% від номінального розміру;

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

ХАРАКТЕРИСТИКИ TENAX TENAPLASTS
Зовнішній вигляд біла тиксотропна мастика
сполучна поліакрілат
вид твердіння висихає на повітрі
час висихання за 0,5-3 годин утворюється плівка, що забезпечує стійкість до атмосферних опадів. Повне висихання: 3-7 днів
Допустима деформативність конструкції, не більше 10%
Умовна щільність на розрив 0,2-0,3 МПа
еластичність 180-230%
температура застосування від + 5 ° С до + 30ºС
температура експлуатації від -40ºС до + 70ºС
Термін експлуатації не менше 12 років


ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
- герметизація стиків і тріщин в вертикальних і похилих будівельних конструкцій;
- герметизація швів і тріщин в горизонтальних конструкціях (підлогах) при відсутності механічного навантаження;
- герметизація деформаційних швів з максимальною деформацією ± 12,5%;
- герметизація монтажних стиків віконних і дверних конструкцій;
- герметизація монолітних і збірних залізобетонних конструкцій;
- герметизація при монтажі теплиць.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Основний колір: білий
Можлива колеровка в будь-які інші кольори згідно RAL під замовлення.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня, що стикається з герметиком, повинна бути міцною, чистою і сухою. Поверхня стику необхідно очистити від всіх забруднень, що знижують адгезійну міцність зв'язку герметика з поверхнею - від пилу, цементної плівки, залишків цементного розчину, залишків раніше застосованого герметизуючого матеріалу, фарби і т.п. Поверхні чистять металевими щітками вручну або електроінструментом, потім продувають стисненим повітрям.

Місця, забруднені маслом або жиром, обов'язково знежирюють. Свіжі бетонні основи повинні бути витримані не менше 28 днів для зниження вологості до допустимого рівня. Щоб перевірити якість підготовленого шва треба провести тестове нанесення герметика і якщо дотримана інструкція підготовки, але атгезія недостатня, тоді потрібна спеціальна обробка шва. У таких випадках консультуйтеся з торговим представником фірми TENAX.

Перед нанесенням герметика Тенапласт обов'язково вивчіть відповідний лист безпеки і перевірте, що дотримані всі приписи виробника. Переконайтеся, що температура навколишнього середовища в місці нанесення герметика знаходиться в межах допустимого інтервалу температур застосування.

Улаштування деформаційних ШВА:
Для запобігання утворенню третьої площині зіткнення герметика з елементами конструкції шва, необхідно завжди застосовувати антиадгезійних склади або ущільнювальні прокладки, такі як, наприклад, джгут зі спіненого поліетилену . Рекомендуємо підбирати розмір ущільнюючої прокладки з урахуванням фактичної ширини стику для обмеження глибини шару герметика, досягнення рекомендованого співвідношення ширини і глибини герметика і зниження витрати матеріалу. Крім того, застосування пористих ущільнюючих матеріалів знижує тепловтрати будівлі.
Правильное нанесение герметика для деформационных швов Необхідно дотримуватись рекомендацій по оптимальної ширині і глибині шва для даного герметика. Нанесення герметика шаром товщиною менше мінімально рекомендованої призводить до зниження довговічності герметизації шва. Перевищення максимально рекомендованої товщини шару герметика викликає високі внутрішні напруги, що сприяють появі тріщин.

Вузькі шви необхідно збільшити за допомогою спеціальних інструментів для досягнення рекомендованої ширини і глибини. Занадто широкі шви, а також шви з пористої, неміцною поверхнею обробити відповідними ремонтними складами.

ЗАСТОСОВНІ ШВИ (стик)
глибина шва від 5 до 15 мм
Ширина шва від 10 до 50 мм
Відношення ширини до глибини шва 2: 1


СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Герметик будівельний Tenax Tenaplasts готовий до застосування. Склад наносять на підготовлену поверхню за допомогою металевого шпателя або шприц пристосувань.

Герметик допускається наносити тільки в стики, відповідні рекомендованим параметрам і підготовлені згідно з вищенаведеними вказівками. Нанесення герметика в стик проводиться шляхом видавлювання з допомогою відповідного шприца (пістолета). Вставте тубу з герметиком в циліндр шприца, обріжте кінчик туби з боку наконечника (насадки) і закрийте циліндр. Виберіть і встановіть наконечник, який відповідає розміру шва.

При нанесенні герметика наконечник шприца вставляється в герметизируемой шов під кутом 45 °. Заповнення вертикального або похилого шва проводиться зверху вниз. Горизонтальні шви заповнюються в напрямку руки, яка тримає рукоятку шприца. Плавно і рівномірно видавлюйте герметик в шов, уникаючи утворення пустот і бульбашок повітря, розривів і напливів. Відразу після заповнення шва необхідно вирівняти і ущільнити нанесений герметик, а також надати йому потрібну форму відповідним інструментом (шпателем) відповідного розміру і конфігурації. Інструмент змочується в мильному розчині для запобігання прилипання герметика. Не допускається пряме попадання мильного розчину на свіжоукладений герметик. Після роботи, інструменти промити з водою. Надлишки затверділої мастики видаляються механічно.

Роботи з використання герметика можуть проводитися при температур повітря від + 5 ° С до + 30 ° С за умови, що температура маси герметика не нижче + 10 ° С. При низьких температурах в'язкість герметика підвищується, тому перед застосуванням рекомендується витримати герметик в опалювальному приміщенні не менше доби. Після нанесення герметика слід захистити його від попадання крапель води протягом 6 годин до тих пір, поки на поверхні не Бразил висохлий шар.

ВИТРАТИ ЗАСОБИ:

Расчет расхода герметика для деформационных швов

Щільність ГЕРМЕТИКА ТЕНАПЛАСТ:
≈ 1,5 кг / літр.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Герметик Пожаровзривобезопасен. При роботі використовувати спецодяг, рукавички, окуляри. Уникати попадання на шкіру і в очі. При попаданні на шкіру або в очі промити водою. Роботи проводити в провітрюваному приміщенні. БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
У щільно закритій тарі при температурі навколишнього повітря від + 5 ° С до + 30 ° С. Оберігати від дії тепла, прямих сонячних променів і вологи. Термін придатності - 12 місяців (фольгований пакет) і 6 міс. (Пластикове відро).

Купити TENAX ТЕНАПЛАСТ (TENAPLASTS) Герметик для швів універсальний

  Відгуки покупців
 1. Савва (01.11.2018)

  Герметик не течет на вертикальных швах. Всю работу, которую предстояло сделать я выполнил на отлично. Рекомендую данный товар!

 2. Радион (21.09.2018)

  Делал теплицу, требовалось скрыть швы. Посоветовался с консультантом - он подсказал этот товар. Спасибо ему большое за это. Получил тот эффект, который хотел.

 3. Валерик (22.08.2018)

  Имеет хорошее сцепление со штукатуркой, устранял трещину на доме, без труда это сделал при первом же нанесении. Рекомендую.

 4. Остап (28.03.2018)

  На стене дома была большая трещина, но с помощью этого герметика удалось от нее избавиться. Спасибо, буду покупать еще!

 5. Богдан (19.07.2017)

  Герметик с хорошей эластичностью, имеет хорошую прочность после высыхания. Благодарю консультанта за профессиональную помощь.

Ваш відгук

TENAX TENAPLASTS (Тенакс ТЕНАПЛАСТС)

Вас також можуть зацікавити наступні товари