TENAX TENALUX 131 M / L (Тенакс ТЕНАЛЮКС 131 М / Л)

TENAX TENALUX 131 M / L (Тенакс ТЕНАЛЮКС 131 М / Л)
ГЕРМЕТИК ДЛЯ ІНДУСТРІАЛЬНИХ ПОЛІВ
(MS-полімер)
готовий склад
(290 мл, 600 мл)
Обліковий номер: 00229
113 грн
Виробник TENAX (Латвія) Концентрат готовий розчин Витрата 75 г / м (при ширині шва: 10 мм, глибина шва: 5 мм) Собівартість обробки 20,00 грн / м (при ширині шва: 10 мм, глибина шва: 5 мм) Колір сірий Разбавитель розбавляти Робочі інструменти шпатель, пістолет для герметика Термін захисту не менше 25 років Види упаковки картридж 300мл, файл-пакет 600мл Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

113 грн
Купити в один клік

Герметик Tenax Tenalux 131 M / L (Тенакс Теналюкс 131 M / L) - однокомпонентний герметик для горизонтальних, вертикальних і похилих будівельних конструкцій на базі MS-полімеру (модифікованого сіланом полімеру). Готовий до застосування однокомпонентний герметик для закладення швів, стиків і тріщин в вертикальних і похилих будівельних конструкціях.
Герметизация деформационных швов промышленных полов
Легко наноситься вручну методом шприцювання за допомогою спеціальних пістолетів. Отверждается в результаті хімічної реакції з вологою повітря. Після затвердіння володіє хорошою еластичністю і відмінну адгезію до основних будівельних матеріалів. Може застосовуватися в житлових приміщеннях.


властивості
- хороша адгезія до бетону, металу, органічним покриттям, пластиків, дереву і склу;
- відмінна стійкість до впливу кліматичних факторів, в тому числі у вологих і жарких умовах;
- зберігає еластичність в широкому інтервалі температур;
- відповідає нормам EN ISO 11600 тип F, клас 20LM;
- може наноситися методом шприцювання в широкому інтервалі температ;
- не тече в вертикальних швах;
- може бути пофарбований будь-якими воднодісперсіоннимі фарбами;
- екологічно безпечний - не містить ізоціанатів, силіконів і розчинників;
- не має запаху;
- практично не дає усадки.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

ХАРАКТЕРИСТИКИ TENALUX 131M TENALUX 131L
Зовнішній вигляд сеpая тиксотропна маса, можливі інші кольори під замовлення
вид твердіння холодну затвердіння під впливом вологи повітря
Освіта поверхневої плівки від 20 до 60 хвилин близько 20 хвилин
швидкість затвердіння 2-3 мм / добу 3-4 мм / добу
усадка <3,01% <1,01%
Щільність (до затвердіння) 1,6 кг / літр 1,5 кг / літр
еластичність > 60% > 70%
Умовна міцність при розриві (ISO 8339) > 1,2 МПа > 1,3 МПа
Відносне подовження > 350% > 400%
Твердість по Шору А (ISO 868) > 35 > 40
Інтервал температур застосування від +1 ° С до +50 ° С
Інтервал температур експлуатації від -50 ° С до +70 ° С
Допустима деформація шва (від номінального розміру) ± 20% ± 25%
глибина шва від 5 до 15 мм
Ширина шва від 10 до 30 мм
Відношення ширини до глибини шва 2: 1
Термін експлуатації 20-25 років


ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
- герметизація швів промислових підлог;
- герметизація стиків вертикальних і похилих будівельних конструкцій;
- герметизація деформаційних швів з максимальною деформацією ± 25%.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня, що стикається з герметиком, повинна бути міцною, чистою і сухою. Поверхня стику необхідно очистити від всіх забруднень, що знижують адгезійну міцність зв'язку герметика з поверхнею - від пилу, цементної плівки, залишків цементного розчину, залишків раніше застосованого герметизуючого матеріалу, і т.п., в зимовий час - від снігу, інею, льоду. Поверхні чистять металевими щітками вручну або електроінструментом, потім продувають стисненим повітрям. Місця, забруднені маслом або жиром, обов'язково знежирюють відповідними розчинниками згідно локальним нормам.

Свіжі бетонні основи повинні бути витримані не менше 28 днів для зниження вологості до допустимого рівня. Поверхня з недостатньо міцним поверхневим шаром необхідно обробити спеціальним праймером TENAX TENAPRIME PU-110 для збільшення міцності зв'язку герметик - поверхню. Після нанесення праймера установку ущільнюючих прокладок проводити по закінченню інтервалу часу, необхідного для висихання обробленої поверхні.

Нанесення герметика можливо тільки після повного висихання загрунтованого підстави.

Улаштування деформаційних ШВА:
Для запобігання утворенню третьої площині зіткнення герметика з елементами конструкції шва, необхідно завжди застосовувати антиадгезійних склади або ущільнювальні прокладки, такі як, наприклад, джгут зі спіненого поліетилену. Рекомендуємо підбирати розмір ущільнюючої прокладки з урахуванням фактичної ширини стику для обмеження глибини шару герметика, досягнення рекомендованого співвідношення ширини і глибини герметика і зниження витрати матеріалу. Крім того, застосування пористих ущільнюючих матеріалів знижує тепловтрати будівлі.

Необхідно дотримуватись рекомендацій по оптимальної ширині і глибині шва для даного герметика. Нанесення герметика шаром товщиною менше мінімально рекомендованої призводить до зниження довговічності герметизації шва. Перевищення максимально рекомендованої товщини шару герметика викликає високі внутрішні напруги, що сприяють появі тріщин.
Вузькі шви необхідно збільшити за допомогою спеціальних інструментів для досягнення рекомендованої ширини і глибини. Занадто широкі шви, а також шви з пористої, неміцною поверхнею обробити відповідними ремонтними складами.
Правильное нанесение герметика для деформационных швов СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед нанесенням герметика обов'язково вивчіть відповідний лист безпеки і перевірте, що дотримані всі приписи виробника.
Переконайтеся, що температура навколишнього середовища в місці нанесення герметика знаходиться в межах допустимого інтервалу температур застосування.

Герметик допускається наносити тільки в стики, відповідні рекомендованим параметрам і підготовлені згідно з вищенаведеними вказівками. Нанесення герметика в стик проводиться шляхом видавлювання з допомогою відповідного шприца (пістолета). Вставте тубу з герметиком в циліндр шприца, обріжте кінчик туби з боку наконечника (насадки) і закрийте циліндр. Виберіть і встановіть наконечник, який відповідає розміру шва. При нанесенні герметика наконечник шприца вставляється в герметизируемой шов під кутом 45 °. Заповнення вертикального або похилого шва проводиться зверху вниз.

Горизонтальні шви заповнюються в напрямку руки, яка тримає рукоятку шприца. Плавно і рівномірно видавлюйте герметик в шов, уникаючи утворення пустот і бульбашок повітря, розривів і напливів. При низькій температурі герметик може мати підвищену в'язкість. У разі проведення робіт з герметизації при знижених температурах, рекомендується не менше доби витримати упаковки з герметиком в теплому приміщенні, щоб полегшити процес видавлювання з шприца.

Відразу після заповнення шва необхідно вирівняти і ущільнити нанесений герметик, а також надати йому потрібну форму відповідним інструментом (шпателем) відповідного розміру і конфігурації. Інструмент змочується в мильному розчині для запобігання прилипання герметика. Не допускається безпосереднє нанесення мильного розчину на свіжоукладений герметик.

Інструменти очищаються відразу ж після закінчення робіт дозволеними до застосування розчинниками (рекомендується використовувати ацетон або уайтспіріт). Надлишки затверділої мастики видаляються механічно.
Свіжоукладений герметик необхідно захистити від впливу дощу на період часу, що перевищує час утворення поверхневої плівки. Можливе використання поліетиленової плівки, стрічки або іншого матеріалу, при цьому слід запобігти прилипання захисного матеріалу до покладеному в шов герметику а так же запобігти пошкодженню прилеглого декоративного покриття.

ВИТРАТИ ЗАСОБИ:

Расчет расхода герметика для деформационных швов

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Герметик для деформаційних швів Пожаровзривобезопасен. При роботі використовувати спецодяг, рукавички, окуляри. Уникати попадання на шкіру і в очі. При попаданні на шкіру або в очі промити водою. Роботи проводити в провітрюваному приміщенні. БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
У щільно закритій тарі при температурі навколишнього повітря від -20 ° С до + 30 ° С. Оберігати від дії тепла, прямих сонячних променів і вологи. Термін придатності - 12 місяців.

Купити TENAX TENALUX 131 М / L (ТЕНАЛЮКС 131 М / L) Герметик для деформаційних швів і тріщин в підлогах

  Відгуки покупців
 1. Леня (30.11.2018)

  Плюсы: без запаха, не течет, эластичный. Минусы - есть небольшая усадка. В целом его можно применять для заделки швов.

 2. Ян (01.11.2018)

  После использовании герметика, решил покрасить поверхность воднодисперсионной краской. Покрытие стало еще лучше, в местах стыков герметик не поднялся. Советую.

 3. Филипп (11.10.2018)

  Средство легко наносится вручную. Во время использования никаких проблем не возникало. Рекомендую к использованию!

 4. Даниил (16.08.2018)

  Данный товар имеет хорошее сцепление с бетонным полом. Я заделывал стык между плитами фундамента, все выглядит эстетично. Спасибо за консультацию!

Ваш відгук

TENAX TENALUX 131 M / L (Тенакс ТЕНАЛЮКС 131 М / Л)

Вас також можуть зацікавити наступні товари