TENAX TENALUX 112M (Тенакс ТЕНАЛЮКС 112м)

TENAX TENALUX 112M (Тенакс ТЕНАЛЮКС 112м)
Надміцного ГЕРМЕТИК ДЛЯ ДАХУ
(MS-полімер)
готовий склад
(600 мл)
Обліковий номер: 00238
169 грн

Виробник TENAX (Латвія) Концентрат готовий розчин Витрата 75 г / м (при ширині шва: 10 мм, глибина шва: 5 мм) Собівартість обробки 20 грн / м.п. (при ширині шва: 10 мм, глибина шва: 5 мм) Колір сірий Разбавитель розбавляти Робочі інструменти шпатель, пістолет для герметика Термін захисту 25 років Види упаковки картридж 300мл, файл-пакет 600мл Використання всередині / зовні

Применяется для кровли
Высокая эластичность
Профессиональная линейка товаров
Наносится шпателем
Наносить с помощью пистолета

* Обов'язкові поля

169 грн
Купити в один клік

Герметик Tenax Tenalux 112M (Тенакс Теналюкс 112м) - готовий до застосування однокомпонентний герметик для покрівельних покриттів, на базі MS-полімеру (модифікованого сіланом полімеру), для закладення стиків і тріщин в вертикальних і похилих будівельних конструкціях.
Герметизация дымохода крышным герметиком
Легко наноситься вручну методом шприцювання за допомогою спеціальних пістолетів. Може використовуватися для герметизації швів в горизонтальних конструкціях при відсутності механічного навантаження. Герметизація швів, тріщин в покрівельних покриттях. Після затвердіння володіє хорошою еластичністю і відмінну адгезію до основних будівельних матеріалів. Може застосовуватися в житлових приміщеннях.


властивості
- самий топовий герметик;
- має високу адгезію до будь-яких будівельних матеріалів (бетон, метал, органічні покриття, пластик, дерево, скло і т.д.);
- наноситися методом шприцювання в широкому інтервалі температур;
- не тече в вертикальних швах;
- відмінна стійкість до впливу кліматичних факторів, в тому числі у вологих і жарких умовах, легко переносить холодні зими;
- зберігає еластичність в широкому інтервалі температур;
- може бути пофарбований будь-якими воднодісперсіоннимі фарбами;
- екологічно безпечний - не містить ізоціанатів, силіконів і розчинників;
- не має запаху;
- практично не дає усадки
- відповідає нормам EN ISO 16600 тип F, клас 25HM ;.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

ХАРАКТЕРИСТИКИ TENAX TENALUX 112M
Зовнішній вигляд колерованія тиксотропна мастика
усадка <1%
вид твердіння висихає на повітрі
час висихання за 30 хв. утворюється плівка, що забезпечує стійкість до атмосферних опадів. Повне висихання: 3-7 днів
Допустима деформативність конструкції, не більше 25%
еластичність до 450%
температура застосування від + 1 º до + 50ºС
температура експлуатації від -50 º С до + 90ºС
Термін експлуатації 25 років


ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
- герметизація дахів: герметизація швів на місцях стику даху і стін, герметизація по периметру вікон і елементів, зовнішні шви на димоходах і вентиляційних висновках, дренажні oтверстія, закладення елементів периметра дахів / карнизи, парапети, дощові стоки, труби, дренажні отвори, ремонт дахів .
- герметизація горизонтальних швів і тріщин при відсутності механічного навантаження;
- герметизація стиків вертикальних і похилих будівельних конструкцій;
- герметизація деформаційних швів з максимальною деформацією ± 25%.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Основний колір: сірий
Можлива колеровка в будь-які інші кольори згідно RAL під замовлення.

АДГЕЗІЯ:
Має відмінну адгезію до металу (нержавіюча сталь, алюміній, анодований алюміній, цинк, латунь, мідь), силікатів (бетон, штукатурка, скло, кахель), дереву (фанера, береза), пластиків (ПВДФ-полівініліденфторид)
Має посередню адгезію до силікатів (кераміка, цегла), пластиків (ПК-полікарбонат, ПС-полістирол, ПММА-поліметилметакрилат, ПВХ-полівінілхлорид, СКЕП-етилен-пропіленовий каучук, ПУ-поліуретан).

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: Герметизация дымохода крышным герметиком
Поверхня, що стикається з герметиком, повинна бути міцною, чистою і сухою. Поверхня стику необхідно очистити від всіх забруднень, що знижують адгезійну міцність зв'язку герметика з поверхнею - від пилу, цементної плівки, залишків цементного розчину, залишків раніше застосованого герметизуючого матеріалу, і т.п., в зимовий час - від снігу, інею, льоду. Поверхні чистять металевими щітками вручну або електроінструментом, потім продувають стисненим повітрям. Місця, забруднені маслом або жиром, обов'язково знежирюють відповідними розчинниками.

Свіжі бетонні основи повинні бути витримані не менше 28 днів для зниження вологості до допустимого рівня. Поверхня з недостатньо міцним поверхневим шаром необхідно обробити спеціальним праймером для збільшення міцності зв'язку герметик - поверхню. Після нанесення праймера установку ущільнюючих прокладок проводити по закінченню інтервалу часу, необхідного для висихання обробленої поверхні.

Перед нанесенням герметика Тенапласт обов'язково вивчіть відповідний лист безпеки і перевірте, що дотримані всі приписи виробника. Переконайтеся, що температура навколишнього середовища в місці нанесення герметика знаходиться в межах допустимого інтервалу температур застосування.

Улаштування деформаційних ШВА:
Для запобігання утворенню третьої площині зіткнення герметика з елементами конструкції шва, необхідно завжди застосовувати антиадгезійних склади або ущільнювальні прокладки, такі як, наприклад, джгут зі спіненого поліетилену . Рекомендуємо підбирати розмір ущільнюючої прокладки з урахуванням фактичної ширини стику для обмеження глибини шару герметика, досягнення рекомендованого співвідношення ширини і глибини герметика і зниження витрати матеріалу. Крім того, застосування пористих ущільнюючих матеріалів знижує тепловтрати будівлі.
Правильное нанесение герметика для деформационных швов
Необхідно дотримуватись рекомендацій по оптимальної ширині і глибині шва для даного герметика. Нанесення герметика шаром товщиною менше мінімально рекомендованої призводить до зниження довговічності герметизації шва. Перевищення максимально рекомендованої товщини шару герметика викликає високі внутрішні напруги, що сприяють появі тріщин.
Вузькі шви необхідно збільшити за допомогою спеціальних інструментів для досягнення рекомендованої ширини і глибини. Занадто широкі шви, а також шви з пористої, неміцною поверхнею обробити відповідними ремонтними складами.

ЗАСТОСОВНІ ШВИ (стик)
глибина шва від 5 до 10 мм
Ширина шва від 10 до 20 мм
Відношення ширини до глибини шва 2: 1


СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Герметик Тенакс Теналюкс 112м готовий до застосування. Склад наносять на підготовлену поверхню за допомогою металевого шпателя або шприц пристосувань.

Герметик допускається наносити тільки в стики, відповідні рекомендованим параметрам і підготовлені згідно з вищенаведеними вказівками. Нанесення герметика в стик проводиться шляхом видавлювання з допомогою відповідного шприца (пістолета). Вставте тубу з герметиком в циліндр шприца, обріжте кінчик туби з боку наконечника (насадки) і закрийте циліндр. Виберіть і встановіть наконечник, який відповідає розміру шва.

При нанесенні герметика наконечник шприца вставляється в герметизируемой шов під кутом 45 °. Заповнення вертикального або похилого шва проводиться зверху вниз. Горизонтальні шви заповнюються в напрямку руки, яка тримає рукоятку шприца. Плавно і рівномірно видавлюйте герметик в шов, уникаючи утворення пустот і бульбашок повітря, розривів і напливів. Відразу після заповнення шва необхідно вирівняти і ущільнити нанесений герметик, а також надати йому потрібну форму відповідним інструментом (шпателем) відповідного розміру і конфігурації. Інструмент змочується в мильному розчині для запобігання прилипання герметика. Не допускається пряме попадання мильного розчину на свіжоукладений герметик.

Після роботи, інструменти очищаються розчинниками (рекомендується використовувати ацетон або уайтспіріт). Надлишки затверділої мастики видаляються механічно.

Роботи з використання герметика можуть проводитися при температур повітря від + 1 ° С до + 50 ° С за умови, що температура маси герметика не нижче + 10 ° С. При низьких температурах в'язкість герметика підвищується, тому перед застосуванням рекомендується витримати герметик в опалювальному приміщенні не менше доби. Після нанесення герметика слід захистити його від попадання крапель води протягом 6 годин до тих пір, поки на поверхні не Бразил висохлий шар.

ВИТРАТИ ЗАСОБИ:

Расчет расхода герметика для деформационных швов


Щільність ГЕРМЕТИКА TENALUX 112M:
≈ 1,5 кг / літр.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Герметик Пожаровзривобезопасен. При роботі використовувати спецодяг, рукавички, окуляри. Уникати попадання на шкіру і в очі. При попаданні на шкіру або в очі промити водою. Роботи проводити в провітрюваному приміщенні. БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
У щільно закритій тарі при температурі навколишнього повітря від -20 ° С до + 30 ° С. Оберігати від дії тепла, прямих сонячних променів і вологи. Термін придатності - 12 місяців.

Купити TENAX TENALUX 112M (ТЕНАЛЮКС 112м) Герметик для даху

  Відгуки покупців
 1. Сашко (30.11.2018)

  Для покрівельних робіт засіб ідеальний. Добре закладає стики. Рекомендую!
  Величезне спасибі продавцеві за консультацію.

 2. Анатолий (24.10.2018)

  Герметик реально ТОП! Не течет на вертикальных швах, очень удобно работать. Спасибо, советую всем!

 3. Дима (16.09.2018)

  Имеет хорошую эластичность, хорошо скрепляется с основанием. Спасибо за помощь консультанту! Без него не получилось бы выбирать качественный продукт.

 4. Ирина (11.08.2018)

  Муж отправил приобрести герметик. Я связалась с консультантом, который мне помог отыскать нужный товар. Все остались довольными. Спасибо!

 5. Ефим (21.08.2017)

  Применял герметик для перекрытия кровли на гараже. Остался доволен проделанной работой и высоким качеством средства. Рекомендую!

Ваш відгук

TENAX TENALUX 112M (Тенакс ТЕНАЛЮКС 112м)

Вас також можуть зацікавити наступні товари