СЕНЕЖ БІО

СЕНЕЖ БІО
трудновимиваемий АНТИСЕПТИК
готовий розчин
Обліковий номер: 00251
195 грн
Виробник СЕНЕЖ (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 250-300 г / м2 Собівартість обробки 6,75 грн / м2 Колір фісташковий Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту до 30 років Види упаковки пластикова каністра 5 кг., 10 кг., 65 кг Використання всередині / зовні

ДАНИЙ ТОВАР НЕ НАДАЄТЬСЯ на території УКРАЇНИ.

ЯК ЗАМІНИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:

ECOSEPT 430 Bio

СЕНЕЖ БІО - консервує трудновимиваемий антисептик для житлових об'єктів у важких умовах експлуатації, призначений для посиленого захисту деревини від гниття, цвілі, синяви та комах-древоточцев при експлуатації в безпосередньому контакті з людиною і домашніми тваринами всередині приміщень і на відкритому повітрі в особливо важких умовах зволоження , тривалому впливі атмосферної або грунтової вологи, при контакті з грунтом, органічними відходами, в тому числі, в умовах тропічного і тропічного вологого клімату самосто кові або в якості біозахисний грунтовки під ЛФМ.

властивості
- середній термін біозахисту 30-35 років у важких умовах (IX кл. По ГОСТ 20022.2, ЛПЗ, вимочування);
- вдосконалена формула, поліпшені екологічні властивості;
- трудновимиваемий - хімічно зв'язується з деревиною;
- високоефективний проти будинкових грибів (Coniophora puteana і ін.);
- утворює в деревині 3 рівня біозахисту;
- не погіршує міцність, склеиваемость і окрашиваемость деревини;
- надає деревині світло-зеленуватий відтінок;
- зберігає текстуру, не перешкоджає диханню деревини;
- зупиняє вже почалося біопоразки;
- пожежо-, вибухо- безпечний матеріал.

ПРИНЦИП ДІЇ:
Антисептик Сенеж БІО активно проникає в деревину, формуючи в її товщі насичений активними компонентами трирівневий захисний бар'єр з нерозчинних у воді хімічних комплексів антисептика і деревини та інших активних цільових компонентів, який пригнічує розвиток цвілевих, деревоокрашівающіх, дереворуйнівних грибів, відлякує комах-древоточцев.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Антисептик Сенеж БІО застосовують для обробки нових і раніше оброблених антисептиком дерев'яних житлових і господарсько-побутових споруд, бань, садової та дачних меблів, теплиць, погребів, загонів для худоби, настилів по грунту, лаг, рам, риштувань, верхніх і нижніх вінців, огорож , причалів та інших пиляних, струганих і рублених елементів конструкцій, що контактують з людиною або тваринами і схильних до активного біоруйнування. Антисептик Сенеж БІО не застосовуються по поверхнях, раніше покритим оліфою, фарбою, лаком або іншими пленкообразующими або водовідштовхувальними матеріалами.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від бруду, смоли, пилу, старої фарби і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачемECOSEPT 500 або СЕНЕЖ ЕФФО , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
СЕНЕЖ - готовий розчин. Перед застосуванням необхідно перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- 250-300 г / м 2 (3-4 м 2 / кг) - при нанесенні пензлем, валиком, розпилювачем;
- 100-120 кг / м 3 - при вимочуванні або автоклавуванні.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Антисептик Сенеж БІО наносять на поверхню деревини пензлем, валиком, розпилювачем при температурі повітря не; нижче +5 0С, а також зануренням, вимочуванням або автоклавуванням. Нанесення пензлем, валиком, розпилювачем проводять в 2-3 прийоми з інтервалом 20-40 хвилин, забезпечуючи нормований сумарний витрата. Вимочування або просочення в автоклаві проводять до досягнення нормованої витрати. Стійкість до вимивання формується через 3-7 доби. Не обробляти мерзлу деревину! Не змішувати з іншими складами.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При нанесенні антисептика СЕНЕЖ БІО виключити контакт з відкритими частинами тіла, попадання всередину. При попаданні в очі і рот - промити водою. Клас небезпеки - IV ( «малонебезпечні»). Пожежо-, вибухо- безпечно. Утилізувати як побутові відходи.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати і транспортувати антисептик Сенеж БІО в герметично закритій тарі виробника окремо від харчових продуктів. Після розморожування і перемішування властивості зберігаються. Гарантійний термін зберігання - 3 роки. Термін придатності не обмежений.

СКЛАД:
Водний розчин цільових компонентів.

Купити СЕНЕЖ БІО Антисептик трудновимиваемий для житлових об'єктів

Ваш відгук

СЕНЕЖ БІО

Вас також можуть зацікавити наступні товари