СЕНЕЖ

СЕНЕЖ
трудновимиваемий АНТИСЕПТИК
готовий розчин
Обліковий номер: 00248
173 грн
Виробник СЕНЕЖ (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 250-300 г / м2 Собівартість обробки 5,79 грн / м2 Колір фісташковий Разбавитель розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту до 30 років Види упаковки пластикова каністра 5 кг., 10 кг. Використання зовні

ДАНИЙ ТОВАР НЕ НАДАЄТЬСЯ на території УКРАЇНИ.

ЯК ЗАМІНИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:

ECOSEPT 430

СЕНЕЖ - консервує трудновимиваемий антисептик для відповідальних конструкцій у важких умовах експлуатації, призначений для посиленого захисту деревини від гниття, цвілі, синяви та комах-древоточцев всередині приміщень і на відкритому повітрі в особливо важких умовах експлуатації при активному і тривалому впливі атмосферної або грунтової вологи, тривалому контакті з грунтом, органічними відходами, в тому числі, в умовах тропічного і тропічного вологого клімату самостійно або в якості біозахисний грунтів і під ЛФМ.

властивості
- середній термін біозахисту 30-35 років у важких умовах (IX кл. По ГОСТ 20022.2, ЛПЗ, вимочування)
- трудновимиваемий - хімічно зв'язується з деревиною
- високоефективний проти будинкових грибів (Coniophora puteana і ін.)
- надає деревині зеленуватий (фісташка) відтінок
- утворює в деревині 3 рівня біозахисту
- здатний заглиблюватися у вологому деревині після обробки
- не погіршує міцність, склеиваемость і окрашиваемость деревини
- зберігає текстуру, не перешкоджає диханню деревини
- зупиняє вже почалося біопоразки
- пожежо-, вибухо- безпечний матеріал

ПРИНЦИП ДІЇ:
Антисептик Сенеж проникає в деревину і дифузійно заглиблюється в неї, формуючи в товщі насичений активними компонентами трирівневий захисний бар'єр з нерозчинних у воді хімічних комплексів антисептика і деревини та інших активних цільових компонентів, який пригнічує розвиток цвілевих, деревоокрашівающіх, дереворуйнівних грибів, відлякує комах-древоточцев.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Антисептик Сенеж застосовують для обробки нових і раніше оброблених антисептиком відповідальних важкодоступних дерев'яних балок, несучих брусів, перекриттів, лаг, нижніх і верхніх вінців, настилів по грунту, стовпів, парканів та огорож, причалів, погребів, теплиць та інших пиляних, струганих і рублених елементів конструкцій житлового, громадського, виробничого і сільськогосподарського призначення, схильних до активного біоруйнування. Антисептик Сенеж не застосовуються по поверхнях, раніше покритим оліфою, фарбою, лаком, іншими пленкообразующими або водовідштовхувальними матеріалами.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням препарату необхідно очистити від бруду, смоли, пилу, старої фарби і т.п. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачемECOSEPT 500 або СЕНЕЖ ЕФФО , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір.
Роботи рекомендується проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С.

Приготування робочого розчину:
СЕНЕЖ - готовий розчин. Перед застосуванням необхідно перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- 250-300 г / м 2 (3-4 м 2 / кг) - при нанесенні пензлем, валиком, розпилювачем;
- 200-240 кг / м 3 - при вимочуванні або автоклавуванні.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Антисептик Сенеж наносять на поверхню деревини пензлем, валиком, розпилювачем при температурі повітря не нижче +5 оС, а також зануренням, вимочуванням або автоклавуванням. Нанесення пензлем, валиком, розпилювачем проводять в 2-3 прийоми з інтервалом 20-40 хвилин, забезпечуючи нормований сумарний витрата. Вимочування або просочення в автоклаві проводять до досягнення нормованої витрати. Стійкість до вимивання формується через 3-5 доби. Не обробляти мерзлу деревину! Не змішувати з іншими складами.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При нанесенні антисептика СЕНЕЖ виключити контакт з відкритими частинами тіла, попадання всередину. При попаданні в очі і рот - промити водою. Клас небезпеки - IV ( «малонебезпечні»). Пожежо-, вибухо- безпечно. Утилізувати як побутові відходи.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати і транспортувати антисептик Сенеж в герметично закритій тарі виробника окремо від харчових продуктів. Після розморожування і перемішування властивості зберігаються. Гарантійний термін зберігання - 3 роки. Термін придатності не обмежений.

СКЛАД:
Водний розчин цільових компонентів.

Купити СЕНЕЖ Антисептик трудновимиваемий

Ваш відгук

СЕНЕЖ

Вас також можуть зацікавити наступні товари