NEOMID BIO COLOR CLASSIC (НЕОМІД БІО КОЛОР КЛАСІК)

NEOMID BIO COLOR CLASSIC (НЕОМІД БІО КОЛОР КЛАСІК)
Деревозащитноє текстурних СКЛАД
готовий розчин
Обліковий номер: 00199
144 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 10-13 м2 Собівартість обробки 7,73 грн / м2 Колір безбарвний, калужница, орегон, дуб, тик, горіх, горобина, махагон, палісандр Разбавитель уайт-спірит Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач Термін захисту до 5 років Види упаковки банку 0,9 л., 2,7 л., 9 л. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

144 грн
Купити в один клік

NEOMID BIO COLOR CLASSIC (Неомид Біо Колор Классік) - глибокопроникні лесуючий декоративний деревозахистних склад. Призначений для захисту і фінішної декоративної обробки поверхні деревини, зовні і всередині приміщень.

властивості
- зберігає і підкреслює природну структуру деревини;
- утворює деревозахистний напівпрозорий напівматовий шар;
- містить натуральний мікровоск, який забезпечує більш еластичне покриття і надає додаткову водостійкість деревині;
- забезпечує посилений захист деревини від атмосферного впливу і підвищеної вологості;
- перешкоджає вицвітання і розтріскування;
- запобігає утворенню гнилі, цвілевих грибків;
- захищає деревину від поразки комахами червицями, короедами;
- глибоко проникає в деревину.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовується для фарбування струганих і пиляних дерев'яних поверхонь експлуатованих на відкритому повітрі або в приміщеннях: фасадів будівель, столярних виробів, вікон і дверей, блок-хауса, євровагонки, імітації бруса, стін всередині приміщень і т.п.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Має 9 основних кольорів: безбарвний, калужница, орегон, дуб, тик, махагон, горобина, горіх, палісандр.
Neomid Bio Color Classic (Неомид Био Колор Классик) palitra
Можливо колерованіе.

БЛИСК:
напівматовий

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Оброблювана поверхня повинна бути сухою і чистою, без грибкових уражень (синява, цвіль), бруду, смоли, жирових забруднень. З попередньо пофарбованої поверхні необхідно видалити стару фарбу. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Для забезпечення максимальної біозахисту рекомендується попереднє ґрунтування антисептичними глибокопроникаючу складами NEOMID BASE ECO ,NEOMID 400 або безбарвним складом NEOMID BIO COLOR CLASSIC, розведеним на 10-15% уайт-спіритом.

Приготування робочого розчину:
NEOMID BIO COLOR Classic - готовий розчин. Перед застосуванням необхідно перемішати. При нанесенні фарбопультом допускається розведення уайт-спіритом до 10%.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- для пиляної деревини - 1 літр на 5-7 м 2,
- для строганой деревини - 1 літр на 10-13 м 2.
Точний витрата залежить від властивостей поверхні, що фарбується і кольору.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком або фарбопультом в 1-2 шари при температурі не нижче + 5 ° С. Для більш явного прояву структури деревини після висихання 1-го шару рекомендується провести легке ошкурювання поверхні.
Час висихання на відлип: 3-4 години при температурі + 20 ° С і нормальної вологості повітря 65%.
Інструмент відразу після закінчення робіт промити уайт-спиритом або теплою водою з милом.

Увага!!!
При застосуванні з назовні приміщенні, для забезпечення максимального захисту від висветанія і растрескованія, рекомендується використовувати темні відтінки.
Безбарвний склад можна колеровать відповідними пастами для отримання потрібного кольору вручну або на обладнанні. Рекомендується протестувати отриманий колір на невеликій ділянці деревини.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Вогненебезпечно. При проведенні робіт, а також після їх закінчення, ретельно провітрити приміщення. Забороняється палити і користуватися відкритим вогнем. Уникати потрапляння в очі і на відкриті ділянки тіла, а також вдихання парів і аерозолю. У разі ковтання негайно звернутися до лікаря та пред'явити упаковку або етикетку препарату. Берегти від дітей!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати в сухому прохолодному місці. Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Склад витримує транспортування при мінусовій температурі. Термін зберігання 24 місяці. Розкриту тару зберігати з щільно закритою кришкою, час зберігання в частково заповненій тарі коротше. Колерованной склад рекомендується використовувати протягом місяця.

УТИЛІЗАЦІЯ:
Залишки продукту не зливати в каналізацію, у водойми і на землю. Упаковку з повністю висохлими залишками продукту утилізувати як побутове сміття.

СКЛАД:
Алкідний лак, світлостійкі пігменти (крім безбарвного), біоцидниє і фунгіцидні добавки, уайт-спірит.

Купити NEOMID BIO COLOR Classic Деревозахисний текстуроване покриття

Ваш відгук

NEOMID BIO COLOR CLASSIC (НЕОМІД БІО КОЛОР КЛАСІК)

Вас також можуть зацікавити наступні товари