Х

ЗАКАЗ ОБРАТНОГО ЗВОНКА

* Обов'язкові поля

Заказать звонок

NEOMID BIO COLOR CLASSIC (НЕОМІД БІО КОЛОР КЛАСІК)

NEOMID BIO COLOR CLASSIC (НЕОМІД БІО КОЛОР КЛАСІК)
Деревозащитноє текстурних СКЛАД
готовий розчин
144 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 10-13 м2 Собівартість обробки 7,73 грн / м2 Колір безбарвний, калужница, орегон, дуб, тик, горіх, горобина, махагон, палісандр Разбавитель уайт-спірит Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач Термін захисту до 5 років Види упаковки банку 0,9 л., 2,7 л., 9 л. Використання всередині / зовні

* Обов'язкові поля

144 грн
Купити в один клік

NEOMID BIO COLOR CLASSIC (Неомид Біо Колор Классік) - глибокопроникні лесуючий декоративний деревозахистних склад. Призначений для захисту і фінішної декоративної обробки поверхні деревини, зовні і всередині приміщень.

властивості
- зберігає і підкреслює природну структуру деревини;
- утворює деревозахистний напівпрозорий напівматовий шар;
- містить натуральний мікровоск, який забезпечує більш еластичне покриття і надає додаткову водостійкість деревині;
- забезпечує посилений захист деревини від атмосферного впливу і підвищеної вологості;
- перешкоджає вицвітання і розтріскування;
- запобігає утворенню гнилі, цвілевих грибків;
- захищає деревину від поразки комахами червицями, короедами;
- глибоко проникає в деревину.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовується для фарбування струганих і пиляних дерев'яних поверхонь експлуатованих на відкритому повітрі або в приміщеннях: фасадів будівель, столярних виробів, вікон і дверей, блок-хауса, євровагонки, імітації бруса, стін всередині приміщень і т.п.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Має 9 основних кольорів: безбарвний, калужница, орегон, дуб, тик, махагон, горобина, горіх, палісандр.
Neomid Bio Color Classic (Неомид Био Колор Классик) palitra
Можливо колерованіе.

БЛИСК:
напівматовий

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Оброблювана поверхня повинна бути сухою і чистою, без грибкових уражень (синява, цвіль), бруду, смоли, жирових забруднень. З попередньо пофарбованої поверхні необхідно видалити стару фарбу. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Для забезпечення максимальної біозахисту рекомендується попереднє ґрунтування антисептичними глибокопроникаючу складами NEOMID BASE ECO ,NEOMID 400 або безбарвним складом NEOMID BIO COLOR CLASSIC, розведеним на 10-15% уайт-спіритом.

Приготування робочого розчину:
NEOMID BIO COLOR Classic - готовий розчин. Перед застосуванням необхідно перемішати. При нанесенні фарбопультом допускається розведення уайт-спіритом до 10%.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- для пиляної деревини - 1 літр на 5-7 м 2,
- для строганой деревини - 1 літр на 10-13 м 2.
Точний витрата залежить від властивостей поверхні, що фарбується і кольору.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком або фарбопультом в 1-2 шари при температурі не нижче + 5 ° С. Для більш явного прояву структури деревини після висихання 1-го шару рекомендується провести легке ошкурювання поверхні.
Час висихання на відлип: 3-4 години при температурі + 20 ° С і нормальної вологості повітря 65%.
Інструмент відразу після закінчення робіт промити уайт-спиритом або теплою водою з милом.

Увага!!!
При застосуванні з назовні приміщенні, для забезпечення максимального захисту від висветанія і растрескованія, рекомендується використовувати темні відтінки.
Безбарвний склад можна колеровать відповідними пастами для отримання потрібного кольору вручну або на обладнанні. Рекомендується протестувати отриманий колір на невеликій ділянці деревини.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Вогненебезпечно. При проведенні робіт, а також після їх закінчення, ретельно провітрити приміщення. Забороняється палити і користуватися відкритим вогнем. Уникати потрапляння в очі і на відкриті ділянки тіла, а також вдихання парів і аерозолю. У разі ковтання негайно звернутися до лікаря та пред'явити упаковку або етикетку препарату. Берегти від дітей!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати в сухому прохолодному місці. Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Склад витримує транспортування при мінусовій температурі. Термін зберігання 24 місяці. Розкриту тару зберігати з щільно закритою кришкою, час зберігання в частково заповненій тарі коротше. Колерованной склад рекомендується використовувати протягом місяця.

УТИЛІЗАЦІЯ:
Залишки продукту не зливати в каналізацію, у водойми і на землю. Упаковку з повністю висохлими залишками продукту утилізувати як побутове сміття.

СКЛАД:
Алкідний лак, світлостійкі пігменти (крім безбарвного), біоцидниє і фунгіцидні добавки, уайт-спірит.

Купити NEOMID BIO COLOR Classic Деревозахисний текстуроване покриття

Ваш відгук

You're reviewing: NEOMID BIO COLOR CLASSIC (НЕОМІД БІО КОЛОР КЛАСІК)

Вас також можуть зацікавити наступні товари
(095)
777
26
92