СТРАЖ-7

СТРАЖ-7
Грунтовка глибокопроникаюча
готовий склад
Обліковий номер: 00257
76 грн
Виробник СТРАЖ Концентрат готовий розчин Витрата 100-200 г / м2 Собівартість обробки 1,36 грн / м2 Колір молочно-білий Розчинник розбавляти Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач Види упаковки пластикова каністра 5 л., 10 л. Використання всередині / зовні

ТОВАР ЗНЯТИЙ З ПРОДАЖУ.
В якості замІни. Ми пропонуємо використовувати

СТРАЖ-7 (ЄС-7) - акриловий будівельний грунт на водній основі з високим показником проникаючої дії та адгезійної функції. Зменшує водопоглинання поверхні, зв'язує пил, захищає від швидкої втрати води з шпаклювальних та штукатурних мас, клейових розчинів. Зміцнює поверхні, швидко висихає, має нейтральний запах, не жовтіє і не перешкоджає газообміну.

властивості
- готує поверхню до укладання плитки, шпаклівки, штукатурки або наливної підлоги;
- зміцнює основу або поверхню старої штукатурки;
- збільшує стійкість вже обробленої поверхні, що стосується механічного пошкодження;
- захищає поверхню від проникнення вологи і зменшувати її водовпітивающіе властивості;
- збільшує адгезійні властивості між шарами оздоблювального матеріалу;
- для внутрішніх і зовнішніх робіт.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовують для обробки гіпсокартонних плит, газобетону, гіпсових блоків, бетону, керамічної і силікатної цегли, каменю, штукатурки, ДСП, фанери та інших матеріалів всередині і зовні приміщень.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Очистити оброблювану поверхню від бруду, пилу, жиру, старої фарби і т.п., якщо поверхня вражена пліснявою та іншими мікроорганізмами, рекомендується первісна обробка препаратом NEOMID 600 - знищувач цвілі .

Приготування робочого розчину:
Грунтовка СТРАЖ-7 - готовий розчин. Перед застосуванням ретельно перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
100-200 г / м 2.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
За допомогою валика, кисті з синтетичним ворсом або будь-якого розпилювального пристрою рівномірно нанести робочий розчин. Поверхні, що сильно рекомендується обробляти в кілька прийомів. Роботи проводити при температурі навколишнього середовища і оброблюваної поверхні не нижче + 5 ° С і не вище + 35 ° С. Оброблену поверхню слід захистити від попадання води і атмосферних опадів до повного висихання 2-6 годин. Продовжувати оздоблювальні роботи можна тільки після повного висихання засобу.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі використовувати індивідуальні засоби захисту: окуляри, рукавички, захисний одяг. При попаданні засобу на шкіру змити великою кількістю води. При попаданні в очі негайно промити струменем проточної води протягом 10-15 хвилин. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Зберігати в щільно закритій тарі при температурі від + 5 ° С до + 40 ° С. Оберігати від замерзання і перегрівання. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців. Пожаровзривобезопасен. Утилізація згідно ДСанПіН 2.2.7.029-99

СКЛАД:
Сополимер, технологічні добавки, вода.

Купити СТРАЖ-7 (ЄС-7) Акрилова грунтовка глибокого проникнення

Ваш відгук

СТРАЖ-7