СЕНЕЖ АКВАДЕКОР

СЕНЕЖ АКВАДЕКОР
Деревозащитноє текстурних СКЛАД
готовий розчин
Обліковий номер: 00241
114 грн
Виробник СЕНЕЖ (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 кг на 8-13 м2 Собівартість обробки 9,33 грн / м2 Колір іній, безбарвний, сосна, модрина, калужница, орегон, каштан, черешня, горіх, махагон, тик, дуб, слива , горобина, папороть, лагуна Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач, занурення Термін захисту до 7 років Види упаковки пластикове відро 0,9 кг., 2,5 кг., 9 кг. Використання всередині / зовні

ДАНИЙ ТОВАР НЕ НАДАЄТЬСЯ на території УКРАЇНИ.

ЯК ЗАМІНИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ:

LuxDecor Plius

СЕНЕЖ АКВАДЕКОР - сучасний тонуючий антисептик з УФ-фільтром на акрилатной основі для довготривалого захисту і обробки деревини, призначений для довготривалого захисту деревини від атмосферних опадів, пліснявих, деревоокрашівающіх і дереворуйнівних грибів, водоростей і комах-древоточцев, а також декоративного оздоблення під цінні породи. Антисептиків СЕНЕЖ АКВАДЕКОР містить композицію активних УФ-фільтрів, восків і натуральних олій для тривалого захисту від атмосферних впливів.

властивості
- спеціальна розробка для природно-кліматичних умов країн СНД;
- охороняє деревину від ультрафіолетових променів UV-A і UV-B;
- подвійна воскова композиція активно відштовхує воду;
- натуральні масла сприяють проникненню в деревину;
- чудова стійкість до тривалого впливу води, опадів;
- сучасна популярна гамма з 16 стійких декоративних відтінків;
- надовго зберігає колірної відтінок обробленої деревини;
- не утворює патьоків при нанесенні, володіє зручною тиксотропией;
- підкреслює, декорує і зберігає текстуру деревини;
- екологічно повноцінний продукт без розчинників і запаху;
- пожежо-, вибухо- безпечний матеріал.

ПРИНЦИП ДІЇ:
Антисептик Сенеж АКВАДЕКОР вбирається в деревину і утворює на її поверхні прозоре атмосферостійке повітропроникне грязе- і водо- відразливе полімерне покриття, що охороняє деревину від біопоразки, вигоряння під дією сонячних УФ-променів, впливу атмосферних опадів.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Антисептик Сенеж АКВАДЕКОР застосовують для зовнішніх і внутрішніх робіт для обробки нових і раніше оброблених антисептиком стін, обшивок, перегородок, фронтонів, огорож, дверей, рам, лавок, садових меблів, фанери, ДСП і ДВП, а також інших пиляних, струганих і рублених дерев'яних поверхонь. При обробці антисептиком СЕНЕЖ АКВАДЕКОР підлог, перил, терас рекомендується додаткове фінішне покриття стійким до стирання лаком для дерева .

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Має 16 основних кольорів: іній, безбарвний, сосна, модрина, калужница, орегон, каштан, черешня, горіх, махагон, тик, дуб, слива, горобина, папороть, лагуна.
Сенеж Аквадекор - текстурная декоративная пропитка для древесины на водной основе. Купить в Киеве, лучшая цена в Украине
Можливо колерованіе.

БЛИСК:
напівматовий

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Оброблювана поверхня повинна бути сухою і чистою, без грибкових уражень (синява, цвіль), бруду, смоли, жирових забруднень. З попередньо пофарбованої поверхні необхідно видалити стару фарбу. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем ECOSEPT 500 абоСЕНЕЖ ЕФФО , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір.

Приготування робочого розчину:
СЕНЕЖ АКВАДЕКОР - готовий до застосування водорозчинний захисний склад на акрилатной основі. Перед застосуванням необхідно перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- 100-120 г / м 2 або 8-10 м 2 / кг - перший шар,
- 80-90 г / м 2 або 11-13 м 2 / кг - наступні шари.
Точний витрата залежить від властивостей поверхні, що фарбується і кольору.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком або фарбопультом в 1-2 шари (внутрішні роботи) або 3-4 шари (зовнішні роботи, вологі або сонячні умови) з проміжною сушкою 45-60 хвилин в суху хмарну погоду при температурі повітря не нижче +5 оС. Інтенсивність кольору і захисні властивості залежать від числа шарів. Особливо ретельно обробляти торці. Не обробляти мерзлу деревину. Не потребує розведення. Не змішувати з іншими складами. Час висихання на повітряно сухий деревині - 1 година (від пилу). Остаточний колір утворюється тільки після повного висихання!
Інструмент відразу після закінчення робіт промити водою.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При нанесенні антисептика СЕНЕЖ АКВАДЕКОР виключити контакт з відкритими частинами тіла, попадання всередину. При попаданні в очі і рот - промити водою. Клас небезпеки - IV ( «малонебезпечні»). Пожежо-, вибухо- безпечно. Утилізувати як побутові відходи.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати і транспортувати антисептик Сенеж АКВАДЕКОР в герметично закритій тарі виробника окремо від харчових продуктів при температурі не нижче 0 0 С. Незаморажівать! Термін придатності - 36 міс. з дня виготовлення.

СКЛАД:
Акрилове сполучна, натуральні масла, воскова композиція, активні УФ-фільтри, спеціальні біоциди, Світломіцність прозорі пігменти, цільові добавки, вода.

Купити СЕНЕЖ АКВАДЕКОР Деревозахисний текстуроване покриття

Ваш відгук

СЕНЕЖ АКВАДЕКОР

Вас також можуть зацікавити наступні товари