PINOTEX NATURAL (Пінотекс НЕЙЧЕРАЛ)

PINOTEX NATURAL (Пінотекс НЕЙЧЕРАЛ)
Деревозащитноє текстурних СКЛАД
готовий склад
(1 л, 3 л, 10 л)
Обліковий номер: 00274
448 грн
Виробник PINOTEX (Естонія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 8-12 м2 Колір натуральний, напівматовий Разбавитель уайт-спірит Робочі інструменти кисть, валик Термін захисту до 7 років Види упаковки жерстяна банка 1 л., 3 л., 10 л. Використання зовні

* Обов'язкові поля

448 грн
Купити в один клік

ТОВАР ТИМЧАСОВО НЕ завозити В УКРАЇНУ !!!!

PINOTEX NATURAL (Пінотекс Нейчерал) - це високоякісний зносостійкий декоративний деревозахистних склад. Утворює на поверхні атмосферостойкую і міцну плівку. Містить УФ-фільтри і фунгіциди (антисептичні складові). Виріб з малим вмістом пігменту підкреслює фактуру дерев'яної поверхні, зберігаючи природну красу деревини і надає їй злегка жовтуватий тон.

Містить активні речовини для захисту деревини від цвілі, синяви та руйнують кліматичних впливів. Входять до складу виробу спеціальні стабілізатори, збільшують стійкість пофарбованого покриття поверхні до сонячного УФ випромінювання і перешкоджають посіріння деревини.

властивості
- зберігає природний жовтуватий відтінок деревини;
- підкреслює красиву фактуру дерев'яної поверхні;
- містить УФ-стабілізатори для додаткового захисту від сонячного випромінювання;
- добре вбирається і зручно наноситься пензлем, валиком, фарборозпилювачем;
- утворює на поверхні особливо стійку до впливів атмосферних явищ і стійку покривні плівку;
- попереджає поширення цвілі і водоростей на дерев'яних поверхнях.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Нові та оброблені раніше деревозахисним засобом дерев'яні поверхні при зовнішніх роботах, наприклад, дерев'яні фасади, тераси, огорожі, двері, вікна, дерев'яний настил, альтанки, паркани, звиси.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Має 1 колір, який максимально наближений до натурального кольору дерева. Підкреслює текстуру деревини і надає їй "теплий" жовтуватий відтінок.

БЛИСК:
Напівматовий.

Інші склади для фарбування деревини Ви можете знайти в категоріїДекоративні просочення на розчиннику >>>

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Оброблювана поверхня повинна бути сухою і чистою, без грибкових уражень (синява, цвіль, грибків гнилі), бруду, смоли, жирових забруднень. З попередньо пофарбованої поверхні необхідно видалити стару фарбу. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем ECOSEPT 500, Дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. На всіх етапах обробки деревина повинна бути сухою, вміст вологи менше 20%. Для забезпечення максимального захисного ефекту заґрунтувати нові або очищені від старої фарби дерев'яні поверхні один раз безбарвною деревозащитноє ґрунтовкою PINOTEX BASE . Покривне фарбування виконувати не раніше, ніж через 24 години після грунтування поверхні. Особливо ретельно обробити торці деревного настилу, просочуючи їх до насичення. Перед покривним фарбуванням переконатися, що загрунтовані поверхню досить просохла.

Приготування робочого розчину:
Перед використанням і під час роботи деревозащитноє засіб ретельно перемішувати. Виріб готовий до використання і не вимагає розведення.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- для пиляної деревини - 1 літр на 4-8 м 2
- для строганой деревини - 1 літр на 8-12 м 2
Точний витрата залежить від властивостей поверхні, що фарбується.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити пензлем в 2 і більше шарів при температурі +5 ... + 30 ° С (рекомендується + 18 ± 2 ° C), відносна вологість повітря <80%. Для відновлення поверхні, покритої раніше виробом Pinotex Natural, досить одного покривного шару. Кожен наступний покривний шар робить колір темним і більш стійким. Уникати фарбування у вітряну погоду, а також під впливом прямих сонячних променів, оскільки занадто інтенсивне випаровування розчинника може перешкоджати всмоктуванню вироби в деревину. Виріб наносити на поверхню безперервним шаром уздовж деревних волокон. Особливу увагу звернути на поверхні, що знаходяться в постійному контакті з водою і / або сонячним випромінюванням.

Для забезпечення однорідного кольору можна пройтися по всій обробленої поверхні сухим пензлем протягом 10-20 хвилин після нанесення вироби на поверхню. Ретельна обробка торців дерев'яного настилу помітно підвищує стійкість деревини до вологи. Перед установкою дерев'яного настилу та ін. Деталей рекомендується їх покрити хоча б одним шаром також і з тильної сторони. Уникати попадання поверхонь, покритих Pinotex Natural, в безпосередній контакт з поверхнями, що дають кислотну або лужну реакцію (напр., Не висохла остаточно штукатурка), в результаті чого може постраждати сполучна речовина, що пов'язує пігмент.

Час висихання від пилу 4 години при температурі + 23 ° С і нормальної вологості повітря 50%.
Інструмент відразу після закінчення робіт промити уайт-спиритом або теплою водою з милом.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Вогненебезпечно! При проведенні робіт, а також після їх закінчення, ретельно провітрити приміщення. Забороняється палити і користуватися відкритим вогнем. Уникати потрапляння в очі і на відкриті ділянки тіла, а також вдихання парів і аерозолю. У разі ковтання негайно звернутися до лікаря та пред'явити упаковку або етикетку препарату. Берегти від дітей!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати в сухому прохолодному місці. Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей. Склад витримує транспортування при мінусовій температурі. Термін зберігання 60 місяців. Розкриту тару зберігати з щільно закритою кришкою, час зберігання в частково заповненій тарі коротше.

УТИЛІЗАЦІЯ:
Залишки продукту не зливати в каналізацію, у водойми і на землю. Упаковку з повністю висохлими залишками продукту утилізувати як побутове сміття.

Купити PINOTEX NATURAL Стійке деревозащитноє текстуроване покриття

Ваш відгук

PINOTEX NATURAL (Пінотекс НЕЙЧЕРАЛ)

Вас також можуть зацікавити наступні товари