NEOMID SUPERCONTACT (НЕОМІД суперконтакти)

NEOMID SUPERCONTACT (НЕОМІД суперконтакти)
Мастика клеюча ТЕРМОВЛАГОСТОЙКАЯ
готовий розчин
Обліковий номер: 00179
74 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 0,5-1 кг / м2 Собівартість обробки 18,6 грн / м2 Разбавитель розбавляти Робочі інструменти шпатель Види упаковки пластикове відро 1,5 кг., 4 кг., 9 кг. Використання всередині

* Обов'язкові поля

74 грн
Купити в один клік

ДАНИЙ ТОВАР ТИМЧАСОВО НЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ.

Мастика клеюча універсальна термостійкий Neomid Supercontact (Неомид суперконтакти) призначена для кладки і облицювання печей і камінів, склеювання різних поверхонь. Витримує перепад температур в діапазоні від -50 ° С до 1300 ° С.

властивості
- перешкоджає розвитку мікробів, грибкових утворень і цвілі, завдяки вхідним до складу антисептичним добавкам;
- абсолютно безпечна для здоров'я людини, завдяки відсутності в складі органічних смол, цементів, синтетичних сполук, консервантів і т.п .;
- має стійкість до спиртів, лугів і кислот;
- проводиться з природних мінералів;
- є екологічно чистим продуктом;
- не має запаху.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Застосовується для кладки і облицювання печей і камінів, склеювання кахельної і метласької плитки, скла, пінополістирольних плит і плиток ПВХ, дерева, картону, бетону, цегли, натурального і штучного каменю в будь-якому поєднанні неглибокої шпаклівки оштукатурених і бетонних поверхонь, наклеювання фанери на стяжку (крім поверхонь, що мають постійний контакт з водою).
При склеюванні матеріалів, що мають періодичний контакт з водою, для швів використовувати вологостійкі герметики або затірки.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхня перед застосуванням мастики необхідно очистити від бруду, смоли, пилу, старої фарби і т.п. Якщо дерев'яна поверхня вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500, Дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. При наявності на мінеральних поверхнях висолів видалити їх препаратом NEOMID 550 , при наявності грікових поразок використовувати NEOMID 600 .

ПІДГОТОВКА робочого розчину:
Мастика NEOMID Supercontact готова до застосування. Перед застосуванням слід перемішати.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
0,5-1 кг / м 2.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Наносити гребінчастим шпателем на одну з поверхонь, що склеюються шаром 0,5-1,0 мм. Збільшувати наноситься шар більше 2 мм. не рекомендується. Час початкового затвердіння клейового шва з мастики 1-3 години, а повне затвердіння наступає (в залежності від товщини шва і якості поверхонь, що склеюються) від 72 до 120 годин.
Роботи слід проводити при температурі не нижче + 5 ° С.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі використовуйте гумові рукавички. Остерігайтеся потрапляння в очі. При попаданні ретельно промийте водою. Транспортувати окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати при температурі від -50 ° С до + 30 ° С. Клеюча мастика витримує 5 циклів заморожування-відтавання, відновлює свої властивості після розморожування. Мастика морозостійка, не горюча, не токсична. Продукт придатний протягом 12 місяців.

СКЛАД:
Сполучна, інертний наповнювач, добавки.

Купити NEOMID SUPERCONTACT Мастика клеюча, термовлагостойкая

ВІДЕОРОЛИК ПРО ПРОДУКТ:
Мастика клеюча NEOMID SUPERCONTACT (НЕОМІД суперконтакти)Ваш відгук

NEOMID SUPERCONTACT (НЕОМІД суперконтакти)