NEOMID BIO COLOR AQUA (НЕОМІД БІО КОЛОР АКВА)

NEOMID BIO COLOR AQUA (НЕОМІД БІО КОЛОР АКВА)
Деревозащитноє текстурних СКЛАД
готовий розчин
Обліковий номер: 00200
132 грн
Виробник NEOMID (Росія) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 10-12 м2 Собівартість обробки 8,87 грн / м2 Колір безбарвний, білий, світлий дуб, клен, кедр, махагон, венге Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач Термін захисту до 7 років Види упаковки банку 0,9 л., 2,3 л., 9 л. Використання всередині / зовні

NEOMID BIO COLOR AQUA (Неомид Біо Колор Аква) - глибокопроникні лесуючий декоративний деревозахистних склад на акриловій основі з ефективним УФ фільтром призначений для захисту і фінішної декоративної обробки поверхні деревини. Застосовується зовні і всередині приміщень.

властивості
- зберігає і підкреслює природну структуру деревини;
- утворює захисний напівпрозорий напівматовий шар;
- містить натуральний мікровоск, який забезпечує більш еластичне покриття і надає додаткову водостійкість деревині;
- забезпечує посилений захист деревини від впливу атмосферних опадів, підвищеної вологості та ультрафіолетового випромінювання;
- перешкоджає вицвітання і розтріскування;
- запобігає утворенню гнилі, цвілевих грибків;
- захищає деревину від поразки комахами червицями, короедами;
- глибоко проникає в деревину;
- практично не має запаху;
- екологічно безпечний;
- після висихання зберігається натуральний запах деревини.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Склад застосовується для фарбування струганих і пиляних дерев'яних поверхонь експлуатованих на відкритому повітрі або в приміщеннях: стін і стель всередині приміщень, фасадів будівель, столярних виробів, вікон і дверей, блок-хауса, євровагонки, імітації бруса, і т.п.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Має 6 основних кольорів: безбарвний, клен, світлий дуб, кедр, махагон, венге.
Neomid Bio Color Aqua palitra
Можливо колерованіе.

БЛИСК:
напівматовий

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Оброблювана поверхня повинна бути сухою і чистою, без грибкових уражень (синява, цвіль), бруду, смоли, жирових забруднень. З попередньо пофарбованої поверхні необхідно видалити стару фарбу. Якщо поверхня деревини вражена деревоокрашівающіх грибами (синявою), рекомендується первісна обробка відбілювачем NEOMID 500 , дезинфікуючим і повертає деревині природний колір. Для забезпечення максимальної біозахисту рекомендується попередня обробка поверхні глубокопроникающим складами NEOMID BASE ECO ,NEOMID 400 або безбарвним складом NEOMID BIO COLOR AQUA

Приготування робочого розчину:
NEOMID BIO COLOR Aqua - готовий розчин. Перед застосуванням необхідно перемішати. При нанесенні фарбопультом допускається розведення водою до 10%.

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
- для пиляної деревини - 1 літр на 5-7 м 2,
- для строганой деревини - 1 літр на 10-12 м 2.
Точний витрата залежить від властивостей поверхні, що фарбується і кольору.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Перед застосуванням ретельно перемішати. Наносити пензлем, валиком або фарбопультом в 2-3 шари при температурі не нижче + 5 ° С. Для більш явного прояву структури деревини після висихання 1-го шару рекомендується провести легке ошкурювання поверхні.
Час висихання на відлип:протягом 1 години при температурі + 20 ° С і нормальної вологості повітря 65%.
Інструмент відразу після закінчення робіт промити водою.

Увага!!!
При застосуванні з назовні приміщенні, для забезпечення максимального захисту від висветанія і растрескованія, рекомендується використовувати темні відтінки.
Безбарвний склад можна колеровать відповідними пастами для отримання потрібного кольору вручну або на обладнанні. Рекомендується протестувати отриманий колір на невеликій ділянці деревини.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
При роботі використовувати захисні окуляри і рукавички. Уникати потрапляння в очі і на відкриті ділянки тіла, а також вдихання парів і аерозолю. У разі ковтання негайно звернутися до лікаря і пред'явити упаковку. Берегти від дітей!

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Чи не заморожувати. Зберігати в непошкодженій заводській тарі в сухому, прохолодному місці. Термін зберігання 12 місяців. Розкриту тару зберігати з щільно закритою кришкою, час зберігання в частково заповненій тарі коротше. Колерованной склад рекомендується використовувати протягом місяця. Пожежовибухобезпека.

УТИЛІЗАЦІЯ:
Залишки продукту не зливати в каналізацію, у водойми і на землю. Упаковку з повністю висохлими залишками продукту утилізувати як побутове сміття.

СКЛАД:
Акрилова дисперсія, світлостійкі пігменти (крім безбарвного), активні УФ-фільтри, біозахисні і цільові добавки.

Купити NEOMID BIO COLOR Aqua Деревозахисний текстуроване покриття

Ваш відгук

NEOMID BIO COLOR AQUA (НЕОМІД БІО КОЛОР АКВА)

Вас також можуть зацікавити наступні товари