VIDARON OLEJ DO TARASÓW (ВІДАРОН МАСЛО ДЛЯ терас)

VIDARON OLEJ DO TARASÓW (ВІДАРОН МАСЛО ДЛЯ терас)
МАСЛО ДЛЯ терас
(МАСЛО)
готовий розчин
(0,75 л, 2,5 л)
Обліковий номер: 01664
264 грн

Виробник VIDARON (Європа) Концентрат готовий розчин Витрата 12-18л / м² Колір безбарвний Блиск напівматовий Робочі інструменти кисть, губка Види упаковки жерстяна банка (0,75 л, 2,5 л) Використання всередині / зовні

Применяется внутри помещения
Применяется снаружи помещений
Наносится кистью

* Обов'язкові поля

264 грн
Купити в один клік

Високоякісне просочувальне засіб - масло для терас марки VIDARON OLEJ DO TARASÓW (ВІДАРОН МАСЛО ДЛЯ терас), призначене для обробки і захисту дерев'яних конструкцій, які перебувають на відкритому просторі. Ця універсальна захисна просочення для деревини, що володіє відмінними декоративними якостями, може використовуватися для обробки деталей з різних порід дерева. Ідеально підходить для обробки горизонтальних і вертикальних поверхонь Дерево просочене терасовим маслом не боїться УФ-випромінювання, перепадів температур, стоячих калюж і снігу на поверхні.
VIDARON OLEJ DO TARASÓW
властивості
-повністю готове до застосування засіб;
- ця просочення для деревини захищає оброблені поверхні від розтріскування;
- легко наноситься і рівномірно розподіляється;
- не розтікається і не розбризкується;
- має хорошу стійкість до несприятливих погодних факторів;
- має відмінну адгезію з основою;
- має високі атмосферостійкі властивості;
- відзначається хороша стійкість до ультрафіолетового випромінювання:
- володіє грязеотталкивающей здатністю;
- підвищує міцність оброблених підстав;
- дана декоративна просочення має хороші захисні властивості від появи і розмноження шкідливої мікрофлори;
- в складі міститися натуральні природні добавки;
- володіє глибоким проникненням в поверхню;
- відзначаються високі естетичні якості;
- зберігає і підкреслює природну текстуру матеріалу;
- продовжує термін експлуатації дерев'яних конструкцій.

VIDARON OLEJ DO TARASÓW ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Ефективне стійке засіб - террасное масло VIDARON OLEJ DO TARASÓW володіє високими декоративними і антисептичними властивостями, рекомендується для обробки конструкцій з дерева, які перебувають на відкритому повітрі. Це найкраща просочення для деревини для зовнішніх робіт захищає підстави від несприятливих атмосферних чинників, і від руйнівної дії хвороботворної мікрофлори і шкідливих комах. Масло марки ВІДАРОН МАСЛО ДЛЯ терас глибоко проникає в структуру деревини, тим самим, підвищуючи міцність і довговічність конструкцій. Наноситься на суху чисту поверхню в один-два шари.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Тон, згідно каталогу

БЛИСК:
напівматовий

Інші захисні засоби для деревини Ви можете знайти в категорії Масла й віск для дерева >>>

СПЕЦИФІКАЦІЯ ОЛІЇVIDARON OLEJ DO TARASÓW (ВІДАРОН МАСЛО ДЛЯ терас)
ТИП: Масло для терас.
СПЕЦСВОЙСТВА: Покриття стійке до розвитку цвілевих грибків, синяви і комах.
Глибоко проникає в деревину, зміцнюючи її структури.
Захищає від дощу і вологи.
Високий вміст УФ-випромінювання.
Надає деревині натуральний і благородний вид
СТАН: Рідка емульсія.
КОЛІР: Безбарвний.
БЛИСК: напівматовий
ВИТРАТИ: 12-18 кв.м / л ....
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ
Спосіб застосування Усередині / зовні
РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА: Від + 5 ° C до + 30 ° C
ВОЛОГІСТЬ ПОВІТРЯ: 65%
ЧАС ПОВНОГО висихання: Міжшарове нанесення - через 6 год, повне висихання - через 24 год.
ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ НАНЕСЕННЯ: Кисть, губка.
КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ НАНЕСЕННЯ: 2 шари
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: Свіжа деревина, призначена для обробки, повинна бути сухою, гладкою, очищеною від пилу, жирних і засмолені плям. Засмолені і жирні місця промити очищеним бензином, висушити. Екзотичну деревину обов'язково поверхнево промити розчинником з швидким випаровуванням (з низькою температурою кипіння), наприклад, ацетоном. Деревина повинна бути попередньо витриманої і висушеної, з вологістю не вище від 20%; волога деревина не вбере масла. Для привабливого вигляду, підкреслення малюнка шарів деревини, поліпшення властивостей нанесення, продовження тривалості обробки маслом і змісту поверхні в чистоті, рекомендовано відшліфувати деревину уздовж волокон наждачним папером, з градацією приблизно 120-200, додатково поверхню потрібно відполірувати.Поверхні, які відчувають довготривалий вплив води і снігу (наприклад, торці садового огорожі) повинні бути гладкими, без виїмок, тріщин, ретельно відполірованими і з закругленими краями. Всі гострі краї деревини закруглені.
НАНЕСЕННЯ: Наносити при температури основи і навколишнього середовища від + 5 ° C до + 30 ° C і при відносній вологості повітря до 65%. Нанесення і висихання олії не може відбуватися при поганих погодних умовах, елементи потрібно захистити від опадів. Наносити пензлем, губкою мінімум 2 шари з інтервалами від 6 до 12 годин, безперервно заповнюючи місця, де масло вбралося в поверхню. Красиво промаслена основі не буде вбирати масла, і на поверхні залишиться її надлишок, який потрібно видалити. Приблизно через 15-20 хвилин після нанесення кожного шару рекомендовано видалити надлишок олії з поверхні деревини за допомогою бавовняної ганчірки або паперового рушника. Обробку виконувати на кожній поверхні / стороні елемента - не допускати, щоб поверхня деревини залишилася необробленої. Останній шар наносити до вирівнювання поглинання деревини. Поверхня набуває повні експлуатаційні характеристики мінімум через 7 днів.
ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТІВ: Для миття інструментів використовувати олійно-фталевий або деароматізованій розчинник виробництва ТМ "Śnieżka".
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
ЗБЕРІГАННЯ: Невикористану частину кошти слід перелити в меншу упаковку так, щоб відстань між поверхнею виробу і краями було не більше від 5 см.
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ: Використано для обробки матеріали (ганчірки, папір, губки) після закінчення робіт слід помістити в металеву ємність і залити водою, щоб запобігти самозаймання.
ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ, ПРОЧИТАЙТЕ ІНСТРУКЦІЮ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ на упаковці !!!

Vidaron Olej Do Tarasów (Відарон Масло Для Террас) - Масло для терас.

Ваш відгук

You're reviewing: VIDARON OLEJ DO TARASÓW (ВІДАРОН МАСЛО ДЛЯ терас)