KOLORIT INTERIOR (КОЛОРИТ ІНТЕРІОР)

KOLORIT INTERIOR (КОЛОРИТ ІНТЕРІОР)
ФАРБА ДЛЯ СТІН І СТЕЛІ
(АКРИЛОВА)
готовий розчин
(1,4кг., 4,2кг., 7кг., 14 кг.)
Обліковий номер: 00451
79 грн

Виробник KOLORIT (УКРАЇНА) Концентрат готовий склад Витрата готового розчину приблизно 7 м² / л. (в залежності від способу нанесення і оброблюваної поверхні) Колір білий Блиск Глубокоматовая Разбавитель вода Робочі інструменти кисть, валик, розпилювач Види упаковки банку / відро 1,4кг., 4,2кг., 7кг., 14 кг. Використання всередині

Применяется для стен и потолков внутри помещения
Водоразбавляемый продукт
Наносится кистью
Наносится валиком
Наносится распылителем

* Обов'язкові поля

79 грн
Купити в один клік

ХАЛВА ОПТИМАЛЬНА - це акрилова, Глубокоматовая фарба для інтер'єрів з невисокою експлуатаційним навантаженням. ХАЛВА ОПТИМАЛЬНАЯ Фарба використовується для нових або раніше пофарбованих поверхонь. Рекомендується для стін і стель всередині приміщень з незначною вологістю повітря.

властивості
- створює Глубокоматовая покриття;
- витримує легку суху чистку (до 5000 циклів стирання);
- екологічна (не містить шкідливих для здоров'я речовин);
- дозволяє поверхні дихати;
- легко наноситься.

ХАЛВА ОПТИМАЛЬНАЯ ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Фарба ХАЛВА ОПТИМАЛЬНА призначена для фарбування нових: штукатурних, бетонних, цегляних поверхонь, пресованих плит з деревного волокна або стружки, а також для раніше пофарбованих акриловими фарбами поверхонь.

БЛИСК:
Глубокоматовая.

Інші інтер'єрні фарби Ви можете знайти в категорії Фарби для стін і стелі (економ класу) >>>

ВИТРАТИ ГОТОВОГО РОЗЧИНУ:
Приблизно 7 м² / л. (В залежності від способу нанесення і оброблюваної поверхні).

УМОВИ ПРИ ОБРОБЦІ:
Температура навколишнього середовища, складу і оброблюваної поверхні не повинна бути нижче + 5 ° С. Вологість повітря не повинна перевищувати 80%.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Нова неокрашенная поверхню:
Очистити поверхню від різного роду забруднень, знежирити. Перед фарбуванням рекомендується попередня обробка поверхні антигрибковим складомKOLORIT START BIOSTOP. Потім необхідно заґрунтувати поверхню, наприклад УНІВЕРСАЛЬНОЇ акрилові грунтовки.

Раніше пофарбована поверхня:
Видалити всі відшаровуються елементи старої фарби, відшліфувати поверхню дрібнозернистим наждачним папером до матового стану, видалити пил. Потім вимити поверхню лужним миючим засобом ТІККУРІЛА МААЛІПЕСУ , добре змити залишки засіб водою і просушити поверхню. Глянцеві поверхні відшліфувати до матового стану, пил від шліфування видалити. При необхідності заґрунтувати поверхню УНІВЕРСАЛЬНОЇ акрилові грунтовки.

Приготування робочого розчину:

Антивідблиску фарба для стін і стель ХАЛВА ОПТИМАЛЬНА- це готовий до застосування склад. Перед застосуванням необхідно ретельно перемішати фарбу і зрідка помішувати під час фарбування.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Фарбується повинна бути сухою і чистою. Фарбу наносити пензлем, валиком або розпилювачем в 1-2 шари. При використанні розпилювача, допускається розведення фарби водою, але не більше 10% від загальної маси застосовуваної фарби. Якщо фарба буде наноситися в кілька шарів, необхідно вичікувати близько 2-х годин для того, щоб вже нанесений шар фарби встиг підсохнути. Остаточне час висихання фарби приблизно 24 години після нанесення останнього шару. Миття пофарбованої поверхні проводити не раніше ніж через 30 днів після фінішної забарвлення.

Після роботи вимити робочі інструменти миючим засобом ТІККУРІЛА ПЕНССЕЛІПЕСУ або розчинником ТІККУРІЛА ЛАКАБЕНЗІНІ 1050.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Фарба ХАЛВА ОПТИМАЛЬНА пожежебезпечна і екологічно чиста. Працювати потрібно в захисному спецодязі, рукавичках і окулярах. Використання респіратора необхідно в разі роботи розпилювачем. В екстрених ситуаціях звертатися до медичних установ.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Зберігати в сухому прохолодному місці, в щільно закритій тарі виробника. Не допускати попадання на тару ультрафіолетового випромінювання. Чи не переморажівать склад!

УТИЛІЗАЦІЯ:

Чи не зливайте залишки в різні водойми і каналізацію, не виливайте на грунт! Після використання порожню суху тару утилізувати як побутові відходи. Рідкі залишки передати в центр по утилізації хімічних відходів.

Купити ХАЛВА ОПТИМАЛЬНА Інтер'єрна акрилова фарба

  Відгуки покупців
 1. Стас (23.01.2019)

  Я думал, что сложно будет найти краску для потолка, на ту сумму, которой я располагал, но консультант просто поразил меня, предложив данный товар. Спасибо ему за это! Я без труда покрасил оштукатуренный потолок и теперь не стыдно гостей звать. Однозначно советую!

 2. Борис (17.01.2019)

  Краска имеет вполне достойное качество, особенно если учитывать ее стоимость. Я наносил ее на оштукатуренные стены в коридоре, она отлично легла, а после высыхания стала красивого матового блеска. И спасибо магазину, что привезли мой заказ уже на следующий день, я даже не думал, что так быстро получится!

 3. Константин (31.12.2018)

  Я и не думал, что за такую цену можно приобрести краску достойного качества! Мы с сыном красили стены в его спальне, получилось равномерно, без просветов, а управились мы всего за день! Спасибо за товар и доставку прямо к дому!

 4. Сергей (26.12.2018)

  Краска отличная! Она не растекается, ложится ровным слоем и при этом расход достаточно экономичный. Окрашенный потолок выглядит привлекательно, замечаний к качеству у меня нет.

Ваш відгук

KOLORIT INTERIOR (КОЛОРИТ ІНТЕРІОР)

Вас також можуть зацікавити наступні товари