ESKARO MONOLIT (ЕСКАРО МОНОЛІТ)

ESKARO MONOLIT (ЕСКАРО МОНОЛІТ)
ЗАСІБ ДЛЯ ПРОСОЧЕННЯ БЕТОНУ
(Силікат)
готовий розчин
(3 л., 10 л.)
Обліковий номер: 01625
579 грн

Виробник ESKARO (Європа) Концентрат готовий розчин Витрата 3-6 м² / л. Розріджувач вода Колір безбарвний Блиск матовий Робочі інструменти кисть, валик, лійка, розпилювач Види упаковки пластикова каністра 3 л., 10 л. Використання всередині / зовні

Применяется внутри помещения
Применяется снаружи помещений
На водной основе
Наносится кистью
Наносится распылителем
Наносится валиком

* Обов'язкові поля

579 грн
Купити в один клік

Ефективне спеціальний засіб - просочення ESKARO MONOLIT (ЕСКАРО МОНОЛІТ) має високі зміцнюють ESKARO MONOLIT властивості, використовується для бетонних підстав різного призначення. Це кращі захисні просочення для мінеральних поверхонь, які значно підвищують міцність підстави, усувають запилювання, зменшують вологопоглинання, рекомендуються для обробки зовнішніх і внутрішніх поверхонь виробничих будівель з високим експлуатаційним навантаженням.

властивості
- повністю готове до роботи засіб;
- просочення для мінеральних поверхонь сприяють підвищенню адгезії декоративних засобів з бетонними підставами;
- усуває запилювання бетонних поверхонь ;;
- володіє глибоким проникненням;
- підвищує міцність підстав, завдяки повному заповненню пор і мікротріщин;
- додає поверхні підвищену стійкість до механічних навантажень;
- має хороші паропроводімості властивості; ESKARO MONOLIT
- підвищує зносостійкість опрацьованого матеріалу;
- оброблена поверхня набуває відмінні водовідштовхувальні властивості;
- значно збільшує термін служби підстав;
- оброблена поверхня має високу стійкість до кислот, жирів і похідним нафтопродуктів;
- ці захисні просочення для мінеральних поверхонь, можуть служити відмінною основою під подальше нанесення гідрофобізаторів.

Завантажити Ваш і опис ESKARO MONOLIT

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Високоефективне зміцнювальний засіб - просочення марки ESKARO MONOLIT використовується для робіт всередині і зовні виробничих приміщень з вологим мікрокліматом, що піддаються високим експлуатаційним навантаженням. Дані просочення для мінеральних поверхонь, завдяки глибокому проникненню, помітно підвищують міцність бетонних поверхонь, збільшуючи термін служби конструкцій. Просочення марки ЕСКАРО МОНОЛІТ рекомендується для обробки підлоги і стін з бетону, може використовуватися при ремонті складів, майстерень, каналізаційних і водоочисних колодязі, авторемонтних пунктів та інших підприємств, схильних постійним механічних і атмосферних впливів. Наноситься на очищену поверхню в два шари.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
безбарвний

БЛИСК:
матовий

Інші засоби для зміцнення бетону Ви можете знайти в категоріїГрунтовки для промислової підлоги >>>

СПЕЦИФІКАЦІЯ ПРОСОЧЕННЯ ESKARO MONOLIT (ЕСКАРО МОНОЛІТ)
ТИП: Засіб для просочення бетону.
СПЕЦСВОЙСТВА: Глибоко проникає в пори і мікротріщини бетону.
Хімічно взаємодіє з вільним карбонатом кальцію цементу і повністю його перетворює, перетворюючи в щільну кристалічну структуру - геополімери.
Створює хімічно стійку кремнеподобную поверхню.
Надає зносостійкість, водостійкість і ударну міцність.
У 5 ... 10 разів знижує водопроникність.
На 30 ... 50% підвищує твердість і зносостійкість.
Усуває запилювання бетону.
Підвищує адгезію покривних ЛФМ (фасадних фарб, фарб для підлог і лаків), що збільшує довговічність покриття.
Оброблена поверхня має стійкість до нафтопродуктів, більшості органічних кислот, жирів.
Може використовуватися без фінішної обробки покривними матеріалами.
Не застосовувати по свіжому (менше 14 діб) бетону.
Гранично допустимий вміст ЛОС для продукту (підгрупа h) 30 г / л. Максимальний вміст ЛОС в продукті
СТАН: рідка емульсія
КОЛІР: безбарвний; допускається легкий природний осад.
БЛИСК: матовий
ВИТРАТИ: 3-6 м² / л. Витрата залежить від пористості поверхні. Для точного визначення витрачається кількості потрібно провести пробне нанесення.
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ
Спосіб застосування Усередині / зовні
РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА: 5 ... 35 ° С.
ВОЛОГІСТЬ ПОВІТРЯ: 50%
ЧАС ПОВНОГО висихання: Для нанесення другого шару - 5 ... 20 хвилин при 20 ° С і відносній вологості повітря 50%. Фарбувати оброблену поверхню не раніше, ніж через 2 доби Оброблена поверхня набирає зносостойкость, міцність і водостійкість через 3-4 тижні після нанесення.
ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ НАНЕСЕННЯ: Садовий розпилювач, лійка, кисть, валик.
КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ НАНЕСЕННЯ: 1-2 шари
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: Поверхня повинна бути очищена від масла, жиру і пилу. Перед обробкою прибрати слабкий, зруйнований бетон. У разі необхідності поверхню прошлифовать, потім пропилососити. Тріщини і розломи заповнити ремонтним розчином. Температура поверхні повинна бути 5 ... 35 ° С. При температурі вище 25 ° С поверхню слід злегка зволожити, проте води на поверхні залишатися не повинно. Металеві деталі і арматуру, розкриту після розкриття тріщин, очистити від іржі і захистити антикорозійним грунтом.
НАНЕСЕННЯ: Нерозбавлений склад наносити садовим розпилювачем (або лійка), пензлем або валиком з витратою не менше 0,2 л / м². Для пористого бетону витрата може доходити до 0,35 л / м². Наносити рівномірними шарами, кожен наступний шар наносити після вбирання попереднього (в залежності від швидкості вбирання через 5 ... 20 хвилин), не допускаючи висихання поверхні. Садовий розпилювач (або лійка) повинен бути віддалений від поверхні бетону на відстань 20 ... 30 см. Після кожного проходу зробити повторну обробку для перекриття стику обробленої ділянки. Оброблається повинен бути насичений, не допускати калюж. У разі їх появи - розігнати щіткою. Стіни обробляти від низу до верху смугами 30 ... 40 см. Стики ділянок перекривати повторними проходами. Якщо на поверхні з'явилися висоли - поверхню промити.Обробка поверхні м'якою щіткою сприяє більш ефективному всмоктуванню. Через 30 хвилин прибрати рідину з поверхні гумової шваброю. Якщо в подальшому передбачена забарвлення, промити поверхню водою. Прибирати промивальну воду зручно шваброю з губчастої гуми. Якщо потрібна максимальна захист від проникнення масла та інших забруднюючих речовин або в разі сильно пористих підстав, провести повторну обробку через 12 ... 24 години. При необхідності (не раніше, ніж через 3 доби) на оброблену поверхню можна наносити як водний, так і Органоразбавляємиє гидрофобизатор.
ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТІВ: Після закінчення робіт промити водою з милом.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
ЗБЕРІГАННЯ: Зберігати і транспортувати при температурі від + 1 ° С до + 30 ° С. Берегти від морозу та прямого сонячного проміння.
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ: НЕБЕЗПЕЧНО. Містить силікат натрію. Викликає серйозні опіки шкіри та пошкодження очей. Якщо необхідна рекомендація лікаря: мати при собі упаковку продукту або маркувальний знак. Тримати в місці, недоступному для дітей. Користуватися захисними рукавичками / захисним одягом / засобами захисту очей / обличчя. При попаданні на шкіру (або волосся): Негайно зняти всю забруднену одяг, промити шкіру водою / під душем. При попаданні в очі: Обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо ви користуєтеся ними і якщо це легко зробити. Продовжити промивання очей. Негайно звернутися в токсикологічний центр або до лікаря-фахівця / терапевта. Для запобігання нещасних випадків рекомендується використовувати елементарні засоби індивідуального захисту з маркуванням знаком СЕ. Випрати забруднений одяг перед подальшим використанням. Зберігати під замком.Засіб пошкоджує Сруктура скла і алюмінію, при попаданні на їх поверхню змити водою. При пожежі використовувати порошковий універсальний вогнегасник (порошок ABC). Не рекомендується використовувати водопровідну воду в якості вогнегасної речовини.
ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ, ПРОЧИТАЙТЕ ІНСТРУКЦІЮ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ на упаковці !!!

Eskaro Monolit (Ескаро Моноліт) - Засіб для просочення бетону ..

Ваш відгук

ESKARO MONOLIT (ЕСКАРО МОНОЛІТ)