ESKARO MANNITORV (ЕСКАРО МАННІТОРВ)

ESKARO MANNITORV (ЕСКАРО МАННІТОРВ)
Сосновий ДЬОГОТЬ
(НАТУРАЛЬНИЙ деревне дьоготь)
готовий розчин
(1 л.)
Обліковий номер: 01665
389 грн

Виробник ESKARO (Європа) Концентрат готовий розчин Витрата 5-10 м² / л; Розріджувач скипидар Колір темно-коричневий Блиск матовий Робочі інструменти кисть Види упаковки пляшка (1 л.) Використання всередині / зовні

Применяется внутри помещения
Применяется снаружи помещений
Наносится кистью

* Обов'язкові поля

389 грн
Купити в один клік

Високоефективне натуральний засіб - спеціальний дьоготь марки ESKARO MANNITORV (ЕСКАРО МАННІТОРВ), виготовляється з нижньої частини сосни і соснових пнів. Дана захисна просочення для деревини створює захисний шар на дерев'яних підставах, запобігаючи їх розтріскування і розмноження шкідливих мікроорганізмів, що руйнують поверхні. ESKARO MANNITORV

властивості
- повністю готовий до застосування засіб;
- ця просочення для деревини зовнішня, має високі водонепроникні властивості;
- має відмінну атмосфероустойчива;
- продовжує термін експлуатації дерев'яних підстав;
- до складу засобу входить велика кількість натуральних смол;
- оброблені поверхні не розтріскуються;
- запобігає розмноженню шкідливої мікрофлори;
- має високі поглинаючі властивості;
- після обробки основи залишаються сухими на дотик;
- дана просочення для деревини не містить шкідливих речовин;
- екологічно безпечний.

Технічна інформація або опис ESKARO MANNITORV

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Ефективний натуральний засіб - дьоготь марки ESKARO MANNITORV ESKARO MANNITORV володіє високими експлуатаційними характеристиками і рекомендується для обробки зовнішніх конструкцій, виконаних їх дерева. Відмінно захищає зруби, паркани, дерев'яні покрівлі, для виготовлення яких використовувалася пиляна, необроблена деревина. Дане просочення для деревини для зовнішніх робіт наноситься на суху очищену від забруднень поверхню за допомогою жорсткої кисті до повного вбирання в матеріал. Засіб ЕСКАРО МАННІТОРВ не рекомендується використовувати для обробки підлог і забарвлених або покритих лаком підстав.
КОЛІРНА ПАЛІТРА:

Коричневий, темний.

БЛИСК:
матовий

Інші захисні засоби для деревних фасадів Ви можете знайти в категорії Масла й віск для фасадів >>>

СПЕЦИФІКАЦІЯ ЗАСОБИ ESKARO MANNITORV (ЕСКАРО МАННІТОРВ)
ТИП: Натуральний склад для захисту деревини.
СПЕЦСВОЙСТВА: Тягуча рідина, отримана із соснових пнів і нижніх частин стовбурів, що володіють великим вмістом смол.
Просочена дьогтем деревина стає водонепроникною.
Перешкоджає розвитку гниття.
Захищає дерево від розтріскування і шкідливих атмосферних впливів.
Чи не висихає, а вбирається в деревину, після чого дерево на дотик здається сухим.
Глибина всмоктування залежить від щільності деревини і ступеня розбавлення скипидаром.
Володіє натуральним сильним специфічним запахом.
СТАН: Рідка емульсія.
КОЛІР: Темно коричневий.
БЛИСК: матовий
ВИТРАТИ: 5-10 м² / л - струганая деревина і колоди, 3-5 м² / л - пиляна деревина.
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ
Спосіб застосування Усередині / зовні
РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА: Не нижче 5 ° C.
ВОЛОГІСТЬ ПОВІТРЯ: До 80%
ЧАС ПОВНОГО висихання: Чи не висихає, а вбирається в деревину, після чого дерево на дотик здається сухим. Глибина всмоктування залежить від, пористості (поглинання) деревини, ступеня розбавлення скипидаром.
ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ НАНЕСЕННЯ: Пензлик.
КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ НАНЕСЕННЯ: 1-2 шари
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: Вологість деревини не повинна перевищувати 20%. Роботи проводити при температурі не нижче 5 ° C, відносної вологості до 80%. Поверхня ретельно очистити від бруду, жиру і пилу. Оброблювана деревина не повинна містити грибкових ушкоджень. Покриті синявою і цвіллю поверхні попередньо обробити грунтом Biostop. Раніше пофарбовані поверхні повністю очистити за допомогою скребка, щітки з жорсткою щетиною, будівельного фена або засоби для зняття старих лакофарбових матеріалів OPS Pro. Потемнілі ділянки деревини видалити металевою щіткою, прогнилі дошки замінити. Поверхні, раніше оброблені дьогтем або дігтярним маслом рекомендується оновлювати цими самими складами.
НАНЕСЕННЯ: Перед застосуванням перемішати. Для збільшення вбирання в щільну деревину, дьоготь рекомендується розбавити натуральним живичний скипидаром Männitärpentin (до 20% за обсягом). Дьоготь наносити жорсткої пензлем і добре втирати в деревину, так щоб шар дьогтю повністю вбрався в поверхню, після чого дерево на дотик здається сухим. Наносити склад рівномірно від краю до краю, уздовж волокон деревини. Особливо ретельно обробити торці. Надлишки дьогтю видалити дрантям. Поверхні, що піддаються атмосферних впливів круглий рік, рекомендується обробляти щорічно. При використанні на одній поверхні дьогтю різних партій, склад необхідно перемішати в одній ємності для отримання однорідного кольору.
ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТІВ: Очищення робочих інструментів - скипидар.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
ЗБЕРІГАННЯ: Зберігати в щільно закритій тарі при температурі +5 ... + 30 ° С. Берегти від морозу та прямого сонячного проміння.
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ: Обережно. Містить сосновий дьоготь. Може викликати алергічну шкірну реакцію. Шкідливо для водних організмів з довгостроковими наслідками. Тримати в місці, недоступному для дітей. Уникати вдихання газу / пара / пилу / аерозолів. Використовувати рукавички / спецодяг / засоби захисту очей / обличчя. ПРИ ВИДІЛЕННЯ НА ШКІРУ: Промити великою кількістю води. При подразненні шкіри або появі висипу: звернутися до лікаря. При необхідності звернутися за медичною допомогою, мати при собі упаковку упаковку / маркування продукту. При пожежі використовувати порошковий універсальний вогнегасник (порошок ABC). Не рекомендується використовувати водопровідну воду в якості вогнегасної речовини.
ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ, ПРОЧИТАЙТЕ ІНСТРУКЦІЮ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ на упаковці !!!

Eskaro Mannitorv (Ескаро Манніторв) - Сосновий дьоготь.

Ваш відгук

You're reviewing: ESKARO MANNITORV (ЕСКАРО МАННІТОРВ)