BIONIC HOUSE WAX OIL (біоніки ХАУС ВАКС ОІЛ)

BIONIC HOUSE WAX OIL (біоніки ХАУС ВАКС ОІЛ)
МАСЛО ВІСК ДЛЯ ДЕРЕВА
готовий розчин
(1 л., 3 л., 10 л.)
Обліковий номер: 00476
160 грн

Виробник BIONIC HOUSE (УКРАЇНА) Концентрат готовий розчин Витрата 1 літр на 9-13 м2 Колір безбарвний Блиск шовковисто-матовий Робочі інструменти кисть, губка, ганчір'я Види упаковки пластикове відро 1 л., 3 л., 10 л. Використання всередині

Применяется для стен и потолков внутри помещения
Содержит натуральный воск
Наносится кистью
Наносится ветошью

* Обов'язкові поля

160 грн
Купити в один клік

масло-воск купить киев Bionic House Wax oil (Біонік Хаус Вакс Оіл) - це натуральний, екологічно-чистий склад для деревини на основі композиції 100% -во природних матеріалів: натурального лляного масла і бджолиного воску для краси і довговічності виробів з дерева. Засіб не тільки підкреслить фактуру і малюнок спила, а й захистить структуру матеріалу від впливу біологічних руйнівників.

ПРИЗНАЧЕННЯ:
Масло-віск Wax oil призначений для обробки виробів з усіх порід деревини. Він глибоко проникає в структуру матеріалу і заповнює пори дерева, робить колір поверхні більш насиченим (контрастним), виділяючи структуру деревини, надає дереву приємний медовий запах.

При цьому, основна особливість масло-воску - це захисна функція. Вироби з дерева мають властивість до розсихання, розтріскування, втрати кольору під дією факторів зовнішнього середовища. Особливо згубна для деревини вологість, а так само грибкові і цвілеві ураження, що виникають на тлі вогкості. Попередити пошкодження такого характеру як раз і допоможе просочення масловоском. Органічні компоненти Bionic House Wax oil володіють антисептичним ефектом, забезпечуючи профілактику гнилі, попереджають проникнення шкідників.

Завдяки компонентам суміші засіб формує на поверхні виробу грязе- і водовідштовхувальний захисний бар'єр і надовго зберігає первинний вигляд деревини. Масло-віск не витримує прямого тривалого попадання води (вимивається з часом).

Властивості масловоском:
- підкреслює структуру дерева, виразність малюнка спилювання;
- надає дереву теплий золотистий відтінок і благородний блиск;
- захищає дерево від впливу вологи;
- не перешкоджає природним процесам повітрообміну в структурі деревини;
- запобігає розсихання і розтріскування;
- є антисептиком, перешкоджаючи розвитку грибка і шкідливих мікроорганізмів;
- володіє чудовим натуральним запахом, має зручну для нанесення консистенцію.

Засіб екологічно чисто і 100% -во натурально. Абсолютно нешкідливо для навколишнього середовища і здоров'я: може бути використано людьми, схильними до алергічних реакцій, які страждають від захворювань дихальних шляхів.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

BIONIC HOUSE WAX OILМасло-віск Bionic House Wax oil використовується для обробки внутрішніх поверхонь будівель і конструкцій з дерева, дощатих настилів, вагонки, брусів та ін. Завдяки екологічної безпеки суміші їй можна обробляти столову меблі (поверхні, що стикаються з їжею) і дитячі дерев'яні іграшки. Масляниста структура і водовідштовхувальний ефект, обробка масловоском добре зарекомендувала себе при покритті внутрішніх стін передбанників парилень.

За рахунок вощіння і «дихаючого» ефекту дрібні деталі декоративних виробів з деревини не пересихають і не тріскаються, що теж свідчить про позитивний результат обробки з використанням масло-воску Wax oil.

Засобом так само можна обробляти раніше промаслені вироби і морену деревину.

БЛИСК:
Оброблені масловоском вироби набувають матовий блиск і шовковисту текстуру.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Поверхні дерев'яних виробів, колод або дощатого настилу перед обробкою слід очистити від пилу. У разі наявності шорсткостей, розшарувань волокон і інших дефектів слід усунути їх до початку покриття засобом Wax oil. Деревина обов'язково повинна мати низьку вологість, при необхідності її просушують додатково. Всі роботи з масловоском виробляють при температурі не нижче +8 ˚С і відносній вологості повітря менше 80%.

Приготування СУМІШІ ДО ВИКОРИСТАННЯ:
Засіб для обробки деревини випускається в готовому до використання вигляді і не вимагає попереднього розведення. Перед початком робіт ретельно перемішайте вміст банки до отримання однорідної суміші.

ВИТРАТИ:
Витрата масловоском, при нанесенні в один шар, становить 9-13 м2 / л і залежить від структури поверхні, наявності пір і поглиблень, абсорбційних властивостей деревини.

Спосіб застосування:
Масловоском наносять на суху, очищену від бруду і пилу поверхню виробів за допомогою пензлика або дрантя, добре втираючи в деревину, в кілька шарів. Дають просочитися деревині протягом півгодини, потім знімають надлишок кошти ганчіркою. Зробити це потрібно не пізніше, ніж за 60 хвилин з моменту покриття. При необхідності можна злегка зачистити поверхню і повторити обробку ще 1-2 рази, домагаючись максимального ефекту колорування і вощіння. Особливу увагу при обробці приділяйте торцевих поверхонь, стиків і кутів виробів.

Оброблене таким чином дерево приймає остаточні колір і готово до експлуатації через 1-5 днів після обробки, вистоювати виріб повинен при температурі близько 20 - 25 ˚С і вологості повітря не вище 80%.

Зверніть увагу, що масло-віск для дерева Wax oil не підходить для «лікувальної» обробки поверхонь, що вже має ознаки зараження грибком, пліснявою або шкідниками, для цих цілей застосовують відбілювач для деревини, наприклад OXIDOM-150 . Очищення інструменту, рук та інших поверхонь, забруднених масло-воском в процесі обробки, проводиться з використанням «уайт спіриту».

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:
Вогненебезпечно! Проводити роботи по обробці дерева слід в провітрюваних приміщеннях, далеко від нагрівальних предметів або на вулиці. Уникати попадання засобу в очі. Берегти від дітей.

ЗБЕРІГАННЯ І ТРАНСПОРТУВАННЯ:
Засіб випускається і зберігається в пластиковій тарі з кришкою і ручкою для перенесення об'ємом 1, 3 і 10 літрів. Витримує низькі температури зберігання. Властивості і якість суміші по закінченню терміну зберігання можуть змінюватися.

СКЛАД:
До складу засобу входять натуральні компоненти: бджолиний віск, лляна олія.

Купити BIONIC HOUSE WAX OIL (біоніки ХАУС ВАКС ОІЛ) Натуральне масло-віск для просочення деревини.

Ваш відгук

You're reviewing: BIONIC HOUSE WAX OIL (біоніки ХАУС ВАКС ОІЛ)

Вас також можуть зацікавити наступні товари