AURA DEKOR STRUKTUR MINI (АУРА ДЕКОР СТРУКТУР МІНІ)

AURA DEKOR STRUKTUR MINI (АУРА ДЕКОР СТРУКТУР МІНІ)
СТРУКТУРНА ФАРБА ДЛЯ ФАСАДІВ І ІНТЕР'ЄРІВ
(АКРИЛ)
готовий розчин
(9.5 л.)
Обліковий номер: 01604
739 грн

Виробник AURA (Україна) Концентрат готовий склад Витрата готового розчину 3 м2 / л Колір білий, можлива колеровка Блиск матовий Робочі інструменти валик, розпилювач, кельма Види упаковки пластикове відро 9.5 л. Використання всередині / зовні

Применяется для стен внутри помещений
Применяется снаружи помещения
На водной основе
Наносится валиком
Наносится распылителем

* Обов'язкові поля

739 грн
Купити в один клік

AURA DEKOR STRUKTUR MINI Ефектна універсальна структурна фарба з дрібним зерном AURA DEKOR STRUKTUR MINI (АУРА ДЕКОР СТРУКТУР МІНІ) застосовується для декоративного оформлення і захисту зовнішніх фасадів та елементів житлових і виробничих будівель. Даний засіб створює оригінальне текстуроване покриття для стін і інших підстав з мінеральних сполук та інших матеріалів.

властивості
- повністю готове до використання декоративний засіб;
- декоративна фарба для стелі створює Глубокоматовая фактурне покриття;
- легко наноситься і розподіляється;
- має відмінну адгезію з основою;
- маскує незначні дефекти;
- має відмінну стійкість до атмосферних і механічних впливів;
- заповнює невеликі тріщини;
- до складу входить кварцовий пісок, що надає покриттю дрібноструктурні рельєф;
- має високу покривістістю;
- має відмінні водовідштовхувальні властивості;
- може застосовуватися в комплексі з іншими декоративними матеріалами;
- відзначається хороша паро здатність;
- декоративна фарба для стін має високу стійкість до стирання;
- не містить шкідливих домішок;
- без запаху;
- екологічно нешкідлива.

Завантажити Ваш і опис AURA DEKOR STRUKTUR MINI

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ: AURA DEKOR STRUKTUR MINI
Універсальна мелкоструктурная фарба марки AURA DEKOR STRUKTUR MINI використовується в якості декоративного покриття зовнішніх підстав і інтер'єру, всередині житлових і виробничих приміщень. Ця декоративна акрилова фарба добре взаємодіє з бетонними, цегляними, газобетонними і азбестоцементними поверхнями, рекомендується в якості структурного покриття на вапняно-цементну штукатурку і гіпсокартон. Фарба марки АУРА ДЕКОР СТРУКТУР МІНІ наноситься за допомогою спеціального валика з поролону на раніше підготовлену поверхню. При бажанні, можна створювати різні малюнки, використовуючи додаткові інструменти.

КОЛІРНА ПАЛІТРА:
Білий, можливо тонування згідно каталогу EskaroColor (більше 8000 пастельніх відтінків), підходить також ручне колерованіе пігментними пастами AURA.

ПАЛІТРА (ПРИКЛАДИ МОЖЛИВИХ КОЛЕРОВОК):

Цвета - краска для стен и потолков KOLORIT INTERIOR LUXE

БЛИСК:
матовий

Інші Структурні фарби для внутрішніх робіт Ви можете знайти в категорії Структурні фарби для внутрішніх робіт >>>

Інші Структурні фарби для зовнішніх робіт Ви можете знайти в категорії Структурні фарби для зовнішніх робіт >>>

СПЕЦИФІКАЦІЯ БАРВИ AURA DEKOR STRUKTUR MINI
ТИП: Готова до застосування структурна акрилатна фарба для фасадів та інтер'єрів.
СПЕЦСВОЙСТВА: Утворює матове рельєфне покриття з дрібним малюнком.
Наноситься валиком.
Легко розкочується.
Має хорошу адгезію до основи.
Стійка до атмосферних і механічних впливів.
Добре вкриває поверхню, приховуючи дрібні нерівності.
Володіє хорошими водовідштовхувальними властивостями і паропроникністю.
Можливе застосування для оздоблення інтер'єру не тільки в якості самостійного матеріалу, але і в різних поєднаннях (в комплексі) з іншими декоративними лакофарбовими матеріалами (шпаклівки, лаками, блакиті, гладкими фарбами).
Остаточну стійкість до стирання покриття набуває через 4 тижні.
Зміст ЛОС (летючі органічні сполуки) відповідає директиві Європейського Союзу 2004/42 / EC.
СТАН: Рідка емульсія.
КОЛІР: Білий. Колеровка машинна по системі Eskarocolor або пігментними пастами ТМ Aura в світлі тони (не більше 2% за обсягом). Внаслідок використання в структурній фарбі натуральних наповнювачів можливі незначні коливання колірного тону, тому на суміжних поверхнях необхідно використовувати матеріал з однієї партії або заздалегідь змішати в одній ємності матеріали з різних партій. На отриману фактурну поверхню після повного висихання фарби для додаткового декоративного ефекту можна наносити відповідні водно-дисперсійні матеріали (фарби, лаки) ТМ Aura, ТМ Titan, ТМ Eskaro.
БЛИСК: Матовий.
ВИТРАТИ: 3 м2 / л на один шар за умови попереднього нанесення одного шару грунтовки матеріалу. Витрата також залежить від інструменту і методу нанесення.
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ
Спосіб застосування Усередині / зовні.
РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА: від +10 до + 30 ° С
ВОЛОГІСТЬ ПОВІТРЯ: 65%
ЧАС ПОВНОГО висихання: Суха на поверхні через 2-6 годин в залежності від товщини шару при t ° 20 ° С і відносній вологості повітря 65%. Повністю суха для перефарбування і стійка до впливу атмосферних опадів - через 1 - 2 дні. Повне висихання фарби - через 4 тижні. При більш низькій температурі і високій вологості повітря час висихання збільшується.
ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ НАНЕСЕННЯ: Структурний поролоновий валик, хутряної валик. Безповітряний розпилювач (діаметр сопла не менше 2 мм). Кельма, шпатель з нержавіючої сталі та ін.
КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ НАНЕСЕННЯ: 1
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ: Фарбується повинна бути сухою, чистою і міцною. Забруднення, відшарування, неміцні обсипаються ділянки і речовини, що знижують адгезію фарби до основи (висоли, пил, жири, мастила, пр.), Ретельно видалити. Тріщини і вибоїни розшити і закрити відповідним ремонтним розчином або шпаклівкою. Пористі або пилять поверхні перед фарбуванням обробити ґрунтовкою ТМ Aura або ТМ Eskaro. Поверхня, раніше забарвлену емалевою або олійною фарбою, зашкуріть до матовості, очистити від покриття, що відшаровується і утворилася пилу. Свіжі ізвестковоцементние поверхні слід витримати перед фарбуванням не менше одного місяця. Місця на фасаді, уражені пліснявою або мохом, повинні бути ретельно очищені механічно і оброблені засобом BIOTOL (або BIOTOL Spray) і висушені.Для зниження витрати і збільшення покриваності фарби Aura Dekor Struktur mini рекомендується перед фарбуванням нанести 1 шар грунтовки матеріалу. В якості грунтовки матеріалу використовувати адгезионную ґрунтовку Aura Dekor Grund (Aura Dekor Putz Grund або Aura Dekor Silikon Grund), фарбу Aura Fasad Expo, а всередині приміщень ще й фарбу Aura Mattlatex. При використанні тонированной фарби Aura Dekor Struktur mini необхідно затонувати грунтовки матеріал в колір фінішного покриття.
НАНЕСЕННЯ: Перед застосуванням перемішати. Перед фарбуванням великих площ тонованою фарбою змішати достатню кількість фарби в одній ємності. Основний спосіб нанесення фарби - спеціальним поролоновим фактурним валиком. При нанесенні фарби фактурним валиком досить нанесення одного шару грунтовки матеріалу і одного шару структурної фарби Aura Dekor Struktur mini. Допускається застосування безповітряного розпилювача (діаметр сопла не менше 2 мм). При інтер'єрних роботах на невеликих ділянках поверхні з фарби можливе створення нескладної структурної поверхні шаром до 1 мм за допомогою кельми, шпателя, гладилки, кисті і інших інструментів. При цьому витрата матеріалу збільшується в залежності від виду малюнка. Відкритий час роботи з фарбою - 15 хвилин. Під час нанесення і висихання фарби температура повітря, матеріалу і підстави повинні бути не нижче + 10 ° С.Не наносити фарбу при високій (вище 30 ° С) температурі повітря, під прямими сонячними променями, а також під час дощу і туману без застосування спеціальних плівкових огорож, що обмежують вплив атмосферних впливів.
ОЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТІВ: Відразу після використання промити водою. Засохла фарба очищається механічно.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
ЗБЕРІГАННЯ: Зберігати в щільно закритій тарі при температурі не нижче +5 ºС. Берегти від замерзання.
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ: Фарба нетоксична, пожежо- та вибухобезпечна. Не змішувати з іншими фарбами і органічними розчинниками. Слідувати загальним правилам гігієни праці. Працювати в провітрюваному приміщенні, в робочому одязі, рукавичках. Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі промити водою. Для очищення забрудненої фарбою поверхні і предметів використовувати воду.
ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ, ПРОЧИТАЙТЕ ІНСТРУКЦІЮ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ на упаковці !!!

Купити Aura Dekor Struktur Mini (Аура Декор Структур Міні) Структурна фарба для фасадів та інтер'єрів

  Відгуки покупців
 1. Вячеслав (22.01.2019)

  Отличная краска! Она легко распределяется по поверхности и в принципе достаточно быстро сохнет. Наносил ее в один слой, этого вполне хватило, чтобы покрытие получилось равномерным и приятным вид. И спасибо большое магазину, что сделали мне скидку на эту краску! Теперь буду покупать только у вас!

 2. Виктор (16.01.2019)

  Утеплив фасад, решили его покрасить. Обратились к консультанту магазина - он подсказал нам эту краску, да еще и рассказал, какой инструмент выбрать. В общей мы взяли ее и не разочаровались: поверхность заметно преобразилась, получилось даже лучше, чем я ожидал. Рекомендую и товар, и продавца!

 3. Иван (31.12.2018)

  Спасибо менеджеру, что порекомендовал такую хорошую краску, да еще и относительно недорогую по стоимости (я рассчитывал, что придется потратиться больше). Краска отлично ложится на голую бетонную поверхность, решил наносить прямо на отштукатуренные бетонные стены в коридоре, получилось лучше чем ожидал! Советую!

 4. Алексей (25.12.2018)

  Краска отличная! Она легко наносится и я удивился, но она реально заполняет небольшие трещины на фасаде. По качеству и полученному результату у меня претензий нет! В дальнейшем планирую использовать краску только этого производителя!

 5. Геннадий (18.12.2018)

  Использовали данную краску, когда красили крыльцо в доме. Вопросов к качеству вообще нет, отличная краска, рекомендую.

Ваш відгук

AURA DEKOR STRUKTUR MINI (АУРА ДЕКОР СТРУКТУР МІНІ)