Фарби для металу

Підібрати по:
Виробник
 1. ТИККУРІЛА (21)
 2. ТЕКС (1)
 3. САДОЛІН (3)
 4. СНЄЖКА (2)
 5. ВІВАКОЛОР (1)
 6. ЗІП-ГУАРД (1)
 7. ХАММЕРАЙТ (1)
 8. АЛЬПІНА (2)
 9. КОМПОЗІТ (3)
Колір
 1. світло-сірий (2)
 2. синій (6)
 3. бежевий (3)
 4. червоно-коричневий (2)
 5. серебристий (5)
 6. золотий (2)
 7. бронзовий (1)
 8. хакі (1)
 9. шоколад (1)
 10. слонова кістка (1)
 11. база під колеровку (12)
 12. білий (16)
 13. безбарвний (8)
 14. голубий (4)
 15. жовтий (5)
 16. зелений (5)
 17. коричневий (6)
 18. червоний (6)
 19. сірий (6)
 20. фісташковий (1)
 21. чорний (6)
 22. вишня (3)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Використання
 1. всередині (16)
 2. зовні (24)
Клас стирання
 1. високий (1)
Матеріал
 1. дерево (9)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (2)
 3. метал (17)
Застосування
 1. цоколь будівлі (1)
 2. дах (5)
 3. паркан і ворота (5)
 4. садові меблі (6)
 5. декоративні елементи (8)
 6. ковка (4)
 7. радіатори, батареї (4)
 8. котел, мангал (2)
 9. по іржі (3)
 10. декоративні ефекти (1)
 11. меблі (6)
 12. сходи (7)
 13. двері, вікна (8)
 14. кафе, ресторан (1)
 15. метал (14)
 16. дім (1)
 17. водостічні труби, жолоби, металеві відливи (6)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (2)
 2. полуматова (5)
 3. полугянцева (5)
 4. глянцева (10)
 5. молоткова (2)
Ступінь прозорості
 1. укривна (16)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (4)
 2. розчинник (уайт-спірит і подібний) (12)
Тип
 1. спеціальна (1)
Якість виконання
 1. покращена (1)
Тип сполучної речовини
 1. силіконові (1)

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 35

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Фарба по металу для зовнішніх робіт - надійний спосіб захисту від корозії

Забарвлення металевих поверхонь є надійним способом захисту від корозії. У фарбуванні потребують, в першу чергу, ті предмети і конструкції, які найчастіше зазнають на собі примхи природи: лави, перила, водостічні системи, даху, транспортні засоби. Своєчасно вибравши правильну фарбу для обробки металу можна запобігти корозії. Фарба для металу зовнішня, перш за все, виконує захисну функцію, а потім - естетичну, надаючи поверхні певного колірного відтінку.

Перед застосуванням необхідно визначитися з видом фарби для металевої поверхні. Однією з найбільш ефективних є алкідна фарба по металу, ціна якої прийнятна для споживача і дозволяє застосовувати даний засіб в різних умовах.У складі алкидной фарби містяться синтетичні компоненти. Після нанесення фарби на метал розчинники випаровуються, і на поверхні утворюється плівка. Крім розчинників, алкідний розчин містить пігменти, які надають йому покриваності, а поверхні - стійкості до впливу сонячних променів і ультрафіолету.

На зміну швидковисихаючої, але чутливої ​​до високої вологості нітроемалі прийшла бітумна фарба, головною перевагою якої є простота в нанесенні. Фарбування металевих поверхонь здійснюється за допомогою кисті або розпилювача. Захистити метал від руйнівного впливу високої температури допоможе емаль з органічного кремнію. Олійні фарби по металу виробляються на основі оліфи. В основному вони використовуються в якості основного захисного покриття внутрішніх і зовнішніх металоконструкцій.

Акрилові фарби виготовляються на водній основі, мають чудові захисні властивості проти природних умов, нетоксичні і швидко сохнуть. Єдиний нюанс, який необхідно враховувати при фарбуванні металу акриловою фарбою, - це те, що вона трохи темніє після висихання. Перед нанесенням акрилу поверхню слід ретельно зачистити від пилу і бруду, позбутися від нерівностей і тріщин. Потім рекомендується обробити поверхню грунтовкою і після її висихання нанести перший шар фарби. Для досягнення більшого ефекту слід наносити два шари фарби, до того ж другий - тільки після повного висихання попереднього шару.

Існують фарби по іржі, які підходять для зовнішніх і внутрішніх робіт. Вони наносяться на іржаві поверхні з чорних металів і надають виробам декоративний ефект «ручний молотковій карбування», крадучи нерівності металу.У складі молотковій фарби містяться алюмінієві пластівці, за допомогою яких створюється «мереживний» малюнок. Спеціалізовані силікони в складі такої фарби надають поверхням додатковий водовідштовхувальний ефект і стабілізують фактуру. Молоткові фарби застосовуються для багаторічної захисту металевих виробів від іржі, а також при фінішній обробці металевих решіток, воріт, заборів, садових меблів і т. П.

Термостійка фарба по металу для захисту виробів від високих температур

Щоб фарба по металу для зовнішніх робіт добре справлялася зі своїми функціями, необхідно враховувати умови експлуатації металевих виробів і конструкцій. Як відомо, при високих температурах знижується міцність металу, а також зменшується його корозійна стійкість.Щоб продовжити термін експлуатації металевих поверхонь, рекомендується купити фарбу по металу спеціального призначення - для надійного захисного покриття і термостійкості. З такою метою використовується термостійкий фарба по металу, яка захищає вироби від негативного впливу високих температур. Такий фарбою покриваються каміни, печі-кам'янки, котли, нагрівальні прилади, теплообмінники.

Основними критеріями при виборі термостійкої фарби є: температурний режим впливу, пігментація і спосіб нанесення, додаткові параметри захисту (захист від корозії, стійкість до атмосферного впливу і стирання, водостійкість). Крім того, якісна термостійкий фарба для обробки металу повинна мати високий рівень електроізоляції. Така властивість особливо важливо при фарбуванні металевих виробів, які підвладні впливу електричного струму.

Термофарба здатна надійно захистити метал від вологи, вогню і агресивних середовищ. Вона не піддається руйнуванню під впливом багатьох хімічних речовин і зберігає свої властивості як при високій, так і при низькій температурі, зберігаючи пластичність. На сьогоднішній день термофарба випускається в відрах, бочках, банках і аерозольних балонах різних обсягів. Термостійкі (жароміцні) фарби відрізняються від вогнезахисних тим, що останні чутливі до високих температур.