Фарби по бетону

Підібрати по:
Виробник
 1. ПРІМАКОЛ (2)
 2. ТИККУРІЛА (2)
 3. КОЛОРІТ (5)
 4. САДОЛІН (5)
 5. СНЄЖКА (1)
 6. КАПАРОЛ (1)
 7. КОМПОЗІТ (1)
Колір
 1. світло-сірий (2)
 2. бежевий (1)
 3. червоно-коричневий (2)
 4. база під колеровку (12)
 5. білий (15)
 6. безбарвний (5)
 7. горіх (1)
 8. жовтий (1)
 9. зелений (2)
 10. коричневий (2)
 11. червоний (2)
 12. сірий (3)
 13. чорний (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Використання
 1. всередині (7)
 2. зовні (17)
Клас стирання
 1. високий (3)
Матеріал
 1. дерево (1)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (16)
 3. метал (1)
Застосування
 1. цоколь будівлі (2)
 2. камінь, тротуарна плитка, доріжка (1)
 3. фасад будівлі (7)
 4. сходи (2)
 5. передпокій (1)
 6. кафе, ресторан (2)
 7. офіс (1)
 8. громадське приміщення (1)
 9. деревяна підлога (паркет, паркетна дошка і т.д.) (2)
 10. нежиле приміщення (1)
 11. хоз. приміщення (1)
 12. сарай (5)
 13. дім (5)
 14. коридори, сходові клітки (1)
 15. склади, комори (2)
 16. бетонна підлога (4)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (13)
 2. полуматова (1)
 3. полугянцева (1)
Ступінь прозорості
 1. укривна (13)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (12)
 2. розчинник (уайт-спірит і подібний) (1)
Якість виконання
 1. високоякісна (1)
Декоративные властивості
 1. структурна (1)
Тип сполучної речовини
 1. полімерні (акрилові) (1)

Сортувати у порядку зменшення

17 шт.

Зовнішня фарба по бетону з декоративно-захисними властивостями для якісної обробки поверхні

Бетонна поверхня потребує правильній обробці спеціальними фарбувальними складами і засобами. Тільки так можна добитися поліпшення її властивостей і тривалості терміну служби. Перед фарбуванням на бетонну поверхню наноситься спеціальний склад, що забезпечує підвищення фізичних властивостей матеріалу і поліпшує його опір. Це може бути суміш або суспензія, що складається з розчину акрилових смол, пігменту і наповнювачів, а також додаткових компонентів. Фарба по бетону для зовнішніх робіт може застосовуватися в складських або виробничих приміщеннях, на парковках і дорогах. З основних властивостей фарби для бетонних поверхонь можна виділити простоту у використанні, стійкість до атмосферних явищ, високий рівень водо- і солестійким, довговічність.

Фарба фасадна по бетону наноситься в 1-2 шари звичайної пензлем або валиком, в деяких випадках допустимо використання розпилювача (в залежності від стану і структури поверхні). Колір фарби для бетону підбирається відповідно до вимог споживача. Вибираючи бетонну фарбу, уважно ознайомтеся з основними характеристиками, зазначеними в інструкції виробника. Якщо Вам необхідна фарба для бетону, ціна буде залежати від її характеристик, складу і області застосування (призначення). Рекомендується віддавати перевагу фарбам від відомих виробників, щоб результат після фарбування порадував бездоганною якістю. В обробних роботах часто застосовується емаль для бетону, яка здатна не тільки надати естетичний зовнішній вигляд поверхні, але і поліпшити її експлуатаційні характеристики, захистити від руйнівного хімічного впливу.

Зовнішня фарба по бетону різниться за складом і може бути: алкидной або акрилової, масляної, епоксидної, алкідно-уретанових. Акрилова фарба дозволяє отримати якісне, міцне, зносостійке покриття, захищене від агресивного впливу навколишнього середовища. Поверхня, забарвлена ​​таким способом, має високий показник вологозахисту. Перед тим як нанести акриловий склад, потрібно підготувати поверхню - т. Е. Очистити її від забруднень, а також добре просушити.

Для фарбування бетону допускається використання водоемульсійних фарб, як вододисперсійних, так і латексного типу. Головними перевагами таких фарб є нетоксичність і пожежостійкість. Слід також зазначити, що після фарбування водоемульсійні складом бетон набуває підвищену стійкість до хімічного впливу.

У місцях, що вимагають надійного захисту бетонної поверхні, знайшли своє застосування спеціальні фарби для бетону зносостійкі. Такі склади не пропускають СО² і тим самим знижують можливість руйнування бетону. Вони відрізняються високою стійкістю до лугів, органічних розчинників, мінеральних масел і інших речовин. Місця застосування зносостійких фарб: підлоги в котельних, цоколі, бетонні підлоги, сходи та інші поверхні.

Унікальна гумова фарба по бетону для зовнішніх робіт і її основні переваги

На сьогоднішній день виробники пропонують купити фарбу по бетону для попереднього захисту бетонних поверхонь з низькою і високою механічною навантаженням. Існують т. Зв. «Універсальні» лакофарбові склади, куди входить гумова фарба по бетону для зовнішніх робіт. Свою назву вона отримала завдяки підвищеній еластичності.Головна відмінність гумової фарби - це гнучкість полімерної плівки, яка утворюється в результаті висихання покриття. Підвищення температури викликає розтягування такої фарби, а зниження, навпаки, - стиснення. Дана властивість запобігає виникненню сколів і тріщин на покритті.

Основу гумових фарб складають водно-дисперсійні склади з акрилатними полімерами. У них немає органічних розчинників і хімічних речовин. Один з основних компонентів, що додається в гумову фарбу, - це пігмент, за допомогою якого вона набуває насичений відтінок. Сучасні виробники пропонують великий спектр колірної гами гумових фарб.

Покриття бетонної поверхні гумової фарбою забезпечує рівну матову поверхню, схожу на дотик з найдрібніших гравієм.Місця використання гумової фарби - це в'їзди підземних парковок, гаражі, спортивні, промислові та інші об'єкти. Майстри віддають перевагу такому матеріалу, перш за все, через його унікальних експлуатаційних характеристик: стійкості до різких перепадів температури, високого ступеня еластичності, чудовою адгезії, стійкості при впливі ультрафіолетових променів. Крім того, гумова фарба виконує функцію гідроізолятора, не має запаху, нетоксична, володіє паропроникністю і легко наноситься.