Унікальні фарби

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.

Унікальні фарби для декорування інтер'єрів

Сучасні виробники фарб пропонують безліч лакофарбових матеріалів, що дозволяє створювати незабутні інтер'єри на будь-який смак. Вибираючи інтер'єрну фарбу, необхідно враховувати важливі аспекти, т. К. Фарба повинна відповідати багатьом параметрам: безпеки, екологічності, зносостійкості. Крім традиційних лакокрасящіх складів, існують унікальні фарби (магнітні, грифельні, для шкільної дошки і ін.), Які, крім декоративної функції, мають светостойкостью, хімічної та біологічної стійкістю, спеціальними властивостями. Наприклад, фарба, що світиться для пластику має унікальну властивість світіння при відсутності світла і створена для декорування виробів з пластмас.Вона використовується в автотюнинге, арт-декор, при фарбуванні пластикових покажчиків, а також для оформлення дизайну різних приміщень і декорування пластикових деталей.

Незвичайні фарби серії «Хамелеон» представляють собою складнокомпонентні барвники, які змінюють свій початковий колір під різними кутами освітлення. Особливо ефектно ці фарби виглядають на кутах, опуклих ділянках і округлостях. За допомогою такого унікального барвника можна забарвити предмети в своєрідні відтінки з ефектом переливу. Ця серія фарб з ефектом цветоизменения займає особливе місце серед інноваційних барвників. Максимально виражений результат від фарби «Хамелеон» проявляється на чорних або темних підкладках, тому найчастіше її використовують для декорування інтер'єрів, авто- і мото- велотюнінга, упаковки, сувенірів і ін.

Неонову фарбу також можна віднести до категорії «Ексклюзивні фарби». Цей матеріал для декору можна додавати всюди, де доречні блиск і сяйво. Основу неонової фарби складають дрібні блискітки з алюмінієвої фольги і синтетичних волокон. Додатковими компонентами є оксиди металів, найдрібніші частинки скла і поліетилентерефталатній плівки. Крім декоративного ефекту, неонова фарба надає поверхні антиковзні властивості. Тому її часто використовують для декоративних полімерних покриттів в ресторанах, нічних клубах, на танцполах. Необхідно також відзначити таку функцію неонових фарб, як візуальне приховання нерівних поверхонь через строкатого килима, який утворюється в результаті фарбування.

Ексклюзивні фарби - інноваційне рішення для створення суперпокритій

Якщо говорити про категорії «Ексклюзивні фарби», необхідно відзначити голографічну фарбу, яка, як і неонова, складається з найдрібніших блискіток. Цей барвник - ідеальне рішення для фарбування автомобілів. В основі голографічного фарби - алюміній, бронза та інші метали, частки яких не бояться розчинників і не вигоряють на сонці. Головне достоїнство даної фарби - властивість відбивати світлові промені всіма кольорами веселки, внаслідок чого можна отримати неординарне яскраве покриття, яке викличе справжній захват у навколишніх. Перед нанесенням голографічної фарби необхідно підготувати поверхню, попередньо загрунтувавши або пофарбувавши її в тон, максимально наближений до кольору фарби. Після цього можна рівномірно нанести фарбу на все покриття, а потім розкрити його 3-4 шарами лаку. Після полірування вийде стійке ефектне покриття.

«Новинкою» на сучасному ринку лакофарбової продукції є фотохромними фарба, секрет якої полягає в дивовижних властивостях. Вона утворює прозоре покриття, невидиме в тіні і змінює колір тільки при попаданні сонячних променів.

Під дією ультрафіолету пофарбована поверхня набуває яскравий колірний відтінок. Органічний барвник, який входить до складу фотохромної фарби, безпечний для навколишнього середовища і здоров'я людини. Тому стає можливим застосування даної фарби для фарбування дитячих іграшок, силіконових і пластмасових виробів, а також меблів, біжутерії, тканини, взуття, авто- і мототехніки.

Магнітні незвичайні фарби здатні створювати покриття, що повністю міняють можливості дизайну інтер'єрів. Магнітно-маркерное покриття дозволяє створювати магнітно-маркерні дошки абсолютно будь-яких розмірів і форм.Багато творчі дизайнери оцінили переваги магнітних фарб, тому їх активно застосовують при оформленні робочих кабінетів і офісів великих компаній, а також дитячих та інших кімнат. Грифельні покриття - унікальні фарби, які є ідеальним варіантом для відновлення старих дощок і отримання особливого ефекту грифельної дошки. Після нанесення такої фарби виходить тверде матове покриття, яке відрізняється високою зносостійкістю, яке ідеально підходить для писання чи малювання крейдою. Для створення магнітно-грифельної покриття необхідно поєднувати Грифельне покриття з магнітними фарбами-грунтами.