Унікальні фарби

Підібрати по:
Виробник
 1. ПРІМАКОЛ (2)
 2. ТИККУРІЛА (2)
Колір
 1. база під колеровку (1)
 2. білий (1)
 3. безбарвний (1)
 4. зелений (1)
 5. червоний (1)
 6. сірий (3)
 7. чорний (3)
Використання
 1. всередині (5)
Клас стирання
 1. високий (1)
Матеріал
 1. дерево (2)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (2)
 3. метал (1)
Застосування
 1. декоративні елементи (1)
 2. стеля, стіна (1)
 3. декоративні ефекти (2)
 4. дитяча (1)
 5. кухня (1)
 6. кафе, ресторан (2)
 7. офіс (2)
 8. громадське приміщення (1)
 9. нежиле приміщення (2)
 10. жилі приміщення (2)
 11. дім (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (2)
Ступінь прозорості
 1. укривна (2)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (2)

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.

Унікальні фарби для декорування інтер'єрів

Сучасні виробники фарб пропонують безліч лакофарбових матеріалів, що дозволяє створювати незабутні інтер'єри на будь-який смак. Вибираючи інтер'єрну фарбу, необхідно враховувати важливі аспекти, т. К. Фарба повинна відповідати багатьом параметрам: безпеки, екологічності, зносостійкості. Крім традиційних лакокрасящіх складів, існують унікальні фарби (магнітні, грифельні, для шкільної дошки і ін.), Які, крім декоративної функції, мають светостойкостью, хімічної та біологічної стійкістю, спеціальними властивостями. Наприклад, фарба, що світиться для пластику має унікальну властивість світіння при відсутності світла і створена для декорування виробів з пластмас.Вона використовується в автотюнинге, арт-декор, при фарбуванні пластикових покажчиків, а також для оформлення дизайну різних приміщень і декорування пластикових деталей.

Незвичайні фарби серії «Хамелеон» представляють собою складнокомпонентні барвники, які змінюють свій початковий колір під різними кутами освітлення. Особливо ефектно ці фарби виглядають на кутах, опуклих ділянках і округлостях. За допомогою такого унікального барвника можна забарвити предмети в своєрідні відтінки з ефектом переливу. Ця серія фарб з ефектом цветоизменения займає особливе місце серед інноваційних барвників. Максимально виражений результат від фарби «Хамелеон» проявляється на чорних або темних підкладках, тому найчастіше її використовують для декорування інтер'єрів, авто- і мото- велотюнінга, упаковки, сувенірів і ін.

Неонову фарбу також можна віднести до категорії «Ексклюзивні фарби». Цей матеріал для декору можна додавати всюди, де доречні блиск і сяйво. Основу неонової фарби складають дрібні блискітки з алюмінієвої фольги і синтетичних волокон. Додатковими компонентами є оксиди металів, найдрібніші частинки скла і поліетилентерефталатній плівки. Крім декоративного ефекту, неонова фарба надає поверхні антиковзні властивості. Тому її часто використовують для декоративних полімерних покриттів в ресторанах, нічних клубах, на танцполах. Необхідно також відзначити таку функцію неонових фарб, як візуальне приховання нерівних поверхонь через строкатого килима, який утворюється в результаті фарбування.

Ексклюзивні фарби - інноваційне рішення для створення суперпокритій

Якщо говорити про категорії «Ексклюзивні фарби», необхідно відзначити голографічну фарбу, яка, як і неонова, складається з найдрібніших блискіток. Цей барвник - ідеальне рішення для фарбування автомобілів. В основі голографічного фарби - алюміній, бронза та інші метали, частки яких не бояться розчинників і не вигоряють на сонці. Головне достоїнство даної фарби - властивість відбивати світлові промені всіма кольорами веселки, внаслідок чого можна отримати неординарне яскраве покриття, яке викличе справжній захват у навколишніх. Перед нанесенням голографічної фарби необхідно підготувати поверхню, попередньо загрунтувавши або пофарбувавши її в тон, максимально наближений до кольору фарби. Після цього можна рівномірно нанести фарбу на все покриття, а потім розкрити його 3-4 шарами лаку. Після полірування вийде стійке ефектне покриття.

«Новинкою» на сучасному ринку лакофарбової продукції є фотохромними фарба, секрет якої полягає в дивовижних властивостях. Вона утворює прозоре покриття, невидиме в тіні і змінює колір тільки при попаданні сонячних променів.

Під дією ультрафіолету пофарбована поверхня набуває яскравий колірний відтінок. Органічний барвник, який входить до складу фотохромної фарби, безпечний для навколишнього середовища і здоров'я людини. Тому стає можливим застосування даної фарби для фарбування дитячих іграшок, силіконових і пластмасових виробів, а також меблів, біжутерії, тканини, взуття, авто- і мототехніки.

Магнітні незвичайні фарби здатні створювати покриття, що повністю міняють можливості дизайну інтер'єрів. Магнітно-маркерное покриття дозволяє створювати магнітно-маркерні дошки абсолютно будь-яких розмірів і форм.Багато творчі дизайнери оцінили переваги магнітних фарб, тому їх активно застосовують при оформленні робочих кабінетів і офісів великих компаній, а також дитячих та інших кімнат. Грифельні покриття - унікальні фарби, які є ідеальним варіантом для відновлення старих дощок і отримання особливого ефекту грифельної дошки. Після нанесення такої фарби виходить тверде матове покриття, яке відрізняється високою зносостійкістю, яке ідеально підходить для писання чи малювання крейдою. Для створення магнітно-грифельної покриття необхідно поєднувати Грифельне покриття з магнітними фарбами-грунтами.