Очисники поверхні і розчинники

Підібрати по:
Виробник
 1. НЕОМІД (11)
 2. ЕКОСЕПТ (6)
 3. РОГНЕДА (1)
 4. ПІНОТЕКС (1)
 5. ПРІМАКОЛ (5)
 6. СТРАЖ (1)
 7. СЕНЕЖ (1)
 8. ОКСІДОМ (4)
 9. ТИККУРІЛА (14)
 10. КОЛОРІТ (1)
 11. САДОЛІН (3)
 12. ХІМРЕЗЕРВ (1)
 13. СІНТЕКО (4)
 14. СНЄЖКА (1)
 15. ВІВАКОЛОР (1)
 16. ЗІП-ГУАРД (2)
 17. ХАММЕРАЙТ (1)
 18. КАПАРОЛ (1)
 19. КОМПОЗІТ (3)
 20. АУРА (1)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Колір
 1. білий (1)
 2. безбарвний (52)
 3. жовтий (1)
 4. коричневий (1)
Використання
 1. всередині (46)
 2. зовні (44)
 3. всередині/зовні (7)
Матеріал
 1. дерево (15)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (18)
 3. метал (8)
Застосування
 1. цоколь будівлі (8)
 2. камінь, тротуарна плитка, доріжка (8)
 3. дах (2)
 4. деревяний фасад (3)
 5. паркан і ворота (5)
 6. бесіка, пергола, альтанка, огорожа (4)
 7. терраса (2)
 8. декоративні елементи (1)
 9. фасад будівлі (18)
 10. баня, сауна (7)
 11. по іржі (2)
 12. стеля, стіна (8)
 13. двері, вікна (2)
 14. житлова кімната (6)
 15. спальня (6)
 16. передпокій (3)
 17. дитяча (1)
 18. кухня (8)
 19. кафе, ресторан (6)
 20. офіс (7)
 21. ванна, раковина, туалет, басейн (5)
 22. громадське приміщення (8)
 23. приховані конструкції (7)
 24. нежиле приміщення (8)
 25. метал (2)
 26. хоз. приміщення (3)
 27. жилі приміщення (5)
 28. сарай (1)
 29. дім (3)
 30. коридори, сходові клітки (1)
 31. склади, комори (4)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Ступінь прозорості
 1. прозора (1)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (11)
 2. розчинник (уайт-спірит і подібний) (4)

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 65

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Який вибрати очищувач поверхні?

У нинішній час ринок пропонує велику різноманітність складів для очищення і знежирення поверхонь будь-яких типів. Якісне очищення дуже важливо, особливо якщо має бути подальша обробка матеріалів, наприклад, склеювання або фарбування. Найбільш якісна адгезія досягається тільки на добре очищених поверхнях.

З огляду на тип матеріалів, з якими доведеться працювати, необхідно підбирати сумісний вид очищувача. Найбільш поширені види:

 • Склади для очищення забруднень з бетону, цементу, гіпсу, штукатурки. Це високоефективні засоби, які найчастіше використовуються після закінчення будівельних робіт і відмінно очищають поверхні навіть від застарілих плям.Більшість подібних очисників можна застосовувати для гранітних, цегляних, кам'яних, мармурових, керамічних виробів і предметів сантехніки.
 • Засоби для видалення іржі. Сантехніка та багато інших предметів, які використовуються в побуті, з часом можуть покритися нальотом іржі від впливу вологи. Спеціальні очисники застосовуються для емальованих, металевих, кам'яних, бетонних та інших мінеральних поверхонь всередині і зовні приміщень. При застосуванні засобів Антіржавчіна необхідно використовувати захисний одяг, окуляри і рукавички, оскільки в складі присутні кислоти, від попадання яких слід берегти шкіру.
 • Склади для видалення висолів з різних поверхонь - цегляних, бетонних, кам'яних, цементно-піщаних. Дані кошти не впливають на склад, колір і властивості оброблюваного матеріалу, зберігають в цілісності розчин кладки.
 • Засоби по очищенню поверхонь від плісняви. Здатні ефективно видаляти грибки, лишайники, водорості, мохи з різних поверхонь - кахлю, бетону, черепиці, плитки, шиферу, цегли. Використовуються також для очищення швів. Засоби придатні для використання в житлових і промислових приміщеннях.
 • Миючі знежирюючі кошти необхідні для очищення поверхонь, які будуть оброблятися лакофарбовими матеріалами. Розчинники знежирення поверхонь застосовуються для бетону, металу, штукатурки, кераміки, цегли, дерева та інших видів поверхонь. Вони безпечні для здоров'я людини і забезпечують високоефективний результат.
 • Відбілювачі деревини використовуються для очищення дерев'яних конструкцій від деревної синяви та інших цвілевих грибів, що вражають даний матеріал.Відбілювачі можна також використовувати для інших видів уражених мінеральних поверхонь з метою дезінфекції та видалення ушкоджень. Дані склади не руйнують деревну структуру, зберігають її властивості і забезпечують високу ступінь знезараження.

Універсальний очищувач поверхонь: переваги використання

Сучасний ринок пропонує також універсальні миючі засоби, які можна використовувати для поверхонь різних типів. Склади широкого спектру дій, як правило, ефективно захищають поверхні від біологічних уражень, появи грибка, цвілі, мохів. Універсальні очисники дуже зручно застосовувати в профілактичних цілях або на початкових етапах розвитку того чи іншого ураження, не допускаючи посилення тієї чи іншої проблеми.Препарати забезпечують високу ефективність і довготривалий результат, не впливають на властивості оброблюваних поверхонь. Універсальні очисники часто мають широку сферу застосування - всередині і зовні приміщень всіх типів.