Захисні просочення для мінеральних поверхонь

Підібрати по:
Виробник
 1. НЕОМІД (5)
 2. ЕКОСЕПТ (2)
 3. ПРІМАКОЛ (6)
 4. СТРАЖ (3)
 5. ОКСІДОМ (1)
 6. КОЛОРІТ (1)
 7. САДОЛІН (1)
 8. СНЄЖКА (1)
 9. КАПАРОЛ (1)
 10. КОМПОЗІТ (1)
 11. АУРА (3)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Колір
 1. білий (2)
 2. безбарвний (20)
 3. голубий (1)
Використання
 1. всередині (19)
 2. зовні (21)
 3. всередині/зовні (3)
Матеріал
 1. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (18)
Застосування
 1. цоколь будівлі (6)
 2. камінь, тротуарна плитка, доріжка (5)
 3. дах (1)
 4. паркан і ворота (2)
 5. бесіка, пергола, альтанка, огорожа (1)
 6. декоративні елементи (1)
 7. фасад будівлі (9)
 8. баня, сауна (1)
 9. стеля, стіна (5)
 10. сходи (1)
 11. житлова кімната (3)
 12. спальня (2)
 13. передпокій (1)
 14. дитяча (1)
 15. кухня (6)
 16. кафе, ресторан (3)
 17. офіс (5)
 18. ванна, раковина, туалет, басейн (5)
 19. громадське приміщення (4)
 20. приховані конструкції (2)
 21. нежиле приміщення (4)
 22. хоз. приміщення (3)
 23. жилі приміщення (3)
 24. сарай (1)
 25. дім (4)
 26. коридори, сходові клітки (1)
 27. склади, комори (3)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (1)
Ступінь прозорості
 1. прозора (1)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (5)
Тип
 1. звичайна (1)
Якість виконання
 1. проста (1)

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 26

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Просочення для мінеральних поверхонь - надійний захист будматеріалів

Однією з головних завдань сучасного будівництва є захист будматеріалів від несприятливих факторів: атмосферних опадів, цвілі, гниття, шкідливих мікроорганізмів і т. Д. З цією метою майстри застосовують спеціальні розчини - просочення для мінеральних поверхонь, які мають антисептичну дію і надійно захищають від руйнування оштукатурені поверхні, деревину, камінь і інші будівельно-оздоблювальні матеріали. На сьогоднішній день будівельний ринок пропонує найширший вибір таких розчинів.

Захисні просочення для мінеральних поверхонь використовуються для обробки різних будівельних деталей: рам і риштувань, пиляних і струганих деталей конструкцій, садових меблів, теплиць, огорож тощо. Як правило, основою для просочень захисної дії служить силікон.Дуже важливо, щоб склад добре відштовхував вологу, не утворюючи плівку і дозволяючи поверхні «дихати».

Якими перевагами володіють просочення для мінеральних поверхонь? Крім виконання захисної функції, вони підвищують адгезію при підготовці поверхні до грунтовки і фарбування, тим самим збільшуючи термін її служби. Необхідно також відзначити антисептичні властивості просочень, завдяки яким вдається запобігти появі цвілі і грибків, що руйнують деревну структуру. Інші «плюси» сучасних просочень для мінеральних поверхонь:

 • оптимальна глибина проникнення;
 • висока атмосферостійкість;
 • непроникність по відношенню до хімікатів і масел;
 • ефективність в знепилювання, герметизації і зміцненні матеріалів;
 • збільшення терміну служби оброблених поверхонь.

Потужні антисептики торгових марок Neomid, Ecosept, Oxidom, Primacol, Kolorit використовуються для обробки деревини та інших видів мінеральних будівельних матеріалів: цементної штукатурки, каменю, цегли, бетону, гіпсу і т. Д. Хімічно зв'язуючись з оброблюваним матеріалом, просочення не змінює зовнішній вигляд і характеристики мінеральних поверхонь. Гідрофобізуючі просочення для каменю спеціально розроблені для захисту природного матеріалу від атмосферних опадів та оздоблення приміщень з підвищеною вологістю. Переваги такого розчину складаються в ефективному антисептичному дії, надійний захист приміщення від вологи, підвищення морозостійкості.

Головні особливості просочення для мінеральних поверхонь

Якщо говорити про головні особливості просочень, призначених для обробки мінеральних поверхонь, слід зазначити їх високу проникаючу здатність, підвищення міцності матеріалу, забезпечення волого і морозостійкості, а також стійкості поверхонь до корозії, пошкоджень і тріщин. Склад просочення для мінеральних поверхонь перешкоджає забрудненню, зберігає зовнішній вигляд, що захищає,, а також підвищує його теплоізоляційні властивості.

Слід підкреслити, що обробка поверхні гидрофобизатором є необхідним заходом для обробки дахів, балконів, фасадів будівель, парканів, підлог, стовпів, парапетів і т. Д. Якщо технологія нанесення дотримана правильно, то покриття, створене на основі влагоизолирующей просочення, здатне досить довго ( протягом 10 років) зберігати свої захисно-декоративні властивості.При рівномірному нанесенні просочення для мінеральних поверхонь відзначається її глибоке проникнення в структуру матеріалу, освіту в поверхневому шарі полімерної мембрани, якісне заповнення пір. Таким чином, вдається домогтися герметизації обробленої поверхні і зміцнення її верхнього шару.

Перед нанесенням захисного просочення необхідно підготувати поверхню: вона повинна бути ідеально чистою і сухою, знежиреної, без тріщин. Очищення від старих відшаровуються шарів фарби і лаку, грибка і цвілі здійснюється за допомогою фунгіцидних препаратів. Розчини-просочення повністю готові до застосування і не вимагають розведення. Перш ніж почати роботу, засіб потрібно ретельно перемішати, а потім рівномірно нанести на поверхню в 1-2 шари за допомогою розпилювача, кисті або валика. Витрата просочення в цілому буде залежати від структури поверхні (шорсткості).На один шар покриття в середньому йде 100-200 г / м² кошти. Перед застосуванням в жарку погоду просочення рекомендується витримати кілька годин в прохолодному місці.

Оскільки просочення для мінеральних поверхонь можуть містити в своєму складі леткі органічні розчинники, в процесі роботи з ними категорично забороняється палити або розводити вогонь. Всі дії необхідно здійснювати в добре вентильованому приміщенні. Не можна допускати попадання просочення в рот, на слизові оболонки очей і відкриті ділянки шкіри. Рекомендується користуватися рукавичками та захисними окулярами, а також суворо дотримуватися письмової інструкції фірми-виробника.