Грунтовки по іржі

Сортувати у порядку зменшення

7 шт.

Як діє грунтовка для металу по іржі

Грунтування використовується в будь-яких ремонтно-оздоблювальних роботах і дозволяє підготувати поверхню до якісної нанесення лакофарбових матеріалів і захищає від негативних впливів навколишнього середовища. Для всіх матеріалів використовуються різні типи грунтовки, для роботи з металом необхідно зупинити вибір на складі з антикорозійними властивостями. Грунтовка для металу надійно захищає його від іржі і корозії, забезпечує тривалий термін служби, надає виробу естетичний зовнішній вигляд.

Якщо робоча поверхня вже пошкоджена і покрита іржею використовується антикорозійна грунтовка модифікатор. Після обробки таким складом поверхня стає однорідною і шорсткою, потім її потрібно покрити ізолюючої ґрунтовкою.У складі грунтовок модифікаторів міститься перетворювач іржі, в якості якого найчастіше використовується ортофосфорна кислота. Продукт окислення металу вступає в хімічну реакцію з ґрунтовим складом і перетворюється в неокісляющуюся з'єднання. Це дозволяє не зачищати пошкоджений метал, а наносити речовина безпосередньо поверх іржі. На обробленої поверхні утворюється захисна плівка з високими показниками адгезії, яка забезпечує відмінне зчеплення з подальшими покриттями. У складі всіх грунтовок даного типу містяться поверхнево-активні речовини, які сприяють підвищенню плинності складу і його більш глибокому проникненню в шари поверхні. Проте, пухку і обсипається іржу необхідно видаляти до початку робіт, оскільки її не зможе перетворити ніяке хімічна речовина.

Грунтовка по іржі купити: яку вибрати?

Сучасний ринок пропонує кілька видів антикорозійних грунтовок. Всі склади діляться на одно- і двокомпонентні. Останні потрібно змішувати з затверджувачем безпосередньо перед застосуванням.

Основні типи грунтовок:

  • Первинна грунтовка. Здатна перетворювати іржу, утворюючи тонку захисну плівку
  • Грунтовка 2 в 1. Складається з первинного грунту і наповнювача, які створюють ідеальне підстава для лакофарбових матеріалів, забезпечуючи високу адгезію
  • Грунтовка 3 в 1 по іржі є первинну і вторинну ґрунтовку і фінішне емалеве покриття

Використання грунтовки 3 в 1 - найпоширеніший варіант, оскільки це дуже швидкий і зручний спосіб обробки поверхонь.Замість 3 різних матеріалів - перетворювача іржі, грунтовки та емалі, на поверхню наноситься всього один склад, що поєднує захисні і декоративні властивості. Грунтовка емаль по іржі застосовується для фарбування нових і раніше пофарбованих металевих конструкцій - воріт, гаражів, огорож, заборів, гратів, всіляких конструкцій і обладнання, які піддаються експлуатації зовні і всередині приміщень. Даний спосіб обробки володіє багатьма перевагами - склад можна наносити безпосередньо на уражену поверхню, він має стійкість до руйнівної дії солоної води, мінеральних масел, кислот і лугів, витримує значні температурні коливання, зберігаючи свою еластичність. Грунтовка 3 в 1 характеризується економічною витратою, швидко твердне, зручна в нанесенні.При численні переваги і високу ефективність грунтовка по іржі ціна невисока і доступна покупцям. Тому її повсюдно використовують в будівельній, ремонтної і багатьох інших сферах діяльності.