Перламутрові фарби

Сортувати у порядку зменшення

4 шт.

Перламутрова фарба для стін - бездоганний матеріал сучасного декору

У сучасному дизайнерському мистецтві дуже популярні акрилові фарби перламутрові для декорування внутрішніх стін приміщення. З їх допомогою можна створити дивовижний інтер'єр, приголомшливої ​​краси поверхні, відтінок яких буде переливатися при зміні освітлення і кута зору. Інтер'єр зі стінами, забарвленими перламутровими фарбами, набуває оригінальний, сучасний, дивно гарний зовнішній вигляд.

За своєю суттю, перламутрова фарба - це екологічно чистий склад з акрилової смоли, перламутрового пігменту і води. Перламутрові зерна, які використовуються для виробництва даного виду продукції, видобуваються з морських раковин, тому відносяться до групи натуральних, екологічних речовин.Завдяки природним складовим фарби, вона абсолютно безпечна в експлуатації для людей, домашніх тварин, навколишнього середовища, не виділяє ніяких токсичних речовин навіть при найвищих температурах. Перламутрова фарба купити яку можна в будь-якому кольорі і відтінку, дозволяє створити декор приміщення в самих різних стилях.

До основних переваг акрилової фарби з перламутром можна віднести практичність, довговічність, швидке висихання, легке нанесення і відмінну адгезію з різними матеріалами. Крім декоративної функції, фарба виконує захисну функцію, створюючи щільний захисний шар на оброблюваної поверхні, запобігаючи різного роду ушкодження. Завдяки найширшої колірній гамі, фарба дозволяє дати політ фантазії і втілити в реальність найкреативніші дизайнерські задумки.Для створення дивовижного інтер'єру, можна поекспериментувати з варіантами освітлення. Різні світлові прилади, точкові лампи освітлення дозволять підкреслити перламутровий ефект фарби, заграти блиску.

Декоративна блакить: особливості нанесення

Надзвичайну оригінальність інтер'єру може надати декоративна блакить для стін. Її слід наносити на поверхні в сухих приміщеннях, зверху базової фарби. Колір основного фарбування істотно впливає на кінцевий результат, оскільки сама блакить нещільно, напівпрозора, надає сріблястий, золотистий блиск стін, які обробляються.

Для правильного нанесення не потрібно застосування особливої ​​техніки або прийомів. Поверхня необхідно зачистити, зашпаклювати, загрунтувати і пофарбувати основною фарбою.Після її повного висихання можна приступати до нанесення блакиті за допомогою валика, ретельно перемішавши вміст банки. Після цього поверхню можна розгладжувати різними інструментами, щоб домогтися оригінального і неповторного ефекту в інтер'єрі. Для декоративних ефектів можна використовувати шпателя, кисті, валики, ганчір'я, працюючи ними хаотичними мазками. Лазур створена для того, щоб створювати незвичайні інтер'єри, тому можна не обмежувати свою фантазію і дати волю експериментам. У будь-якому випадку, цей матеріал не зіпсує внутрішнє оздоблення приміщень. Висихання речовини відбувається швидко. Стійкість при дотику досягається через 2-3 години. Якщо планується фарбування в кілька шарів блакиті, то кожен наступний шар можна наносити через цей час.Витрата матеріалу Завіт від типу оброблюваної поверхні і його вбирання, в середньому цей показник досягає 1 кг блакиті на 10 квадратних метрів поверхні.

Лазур для декоративної штукатурки безпечна для застосування, тому ніяких особливих запобіжних заходів не потрібно при роботі з нею. Майстрам необхідно дотримуватися загальні рекомендації при контакті з лакофарбовими матеріалами - використовувати рукавички, респіратор, окуляри.

Крім стін блакить може застосовуватися при фарбуванні стель, кольорових і білих поверхонь, для реставрування старих предметів меблів.