Фарби для металу

Підібрати по:
Виробник
 1. ТИККУРІЛА (9)
 2. ТЕКС (1)
 3. САДОЛІН (5)
 4. СНЄЖКА (2)
 5. ЗІП-ГУАРД (1)
 6. ХАММЕРАЙТ (1)
 7. АЛЬПІНА (2)
 8. КОМПОЗІТ (4)
Колір
 1. світло-сірий (2)
 2. синій (5)
 3. бежевий (3)
 4. червоно-коричневий (2)
 5. серебристий (5)
 6. золотий (2)
 7. бронзовий (1)
 8. хакі (1)
 9. шоколад (1)
 10. слонова кістка (1)
 11. база під колеровку (12)
 12. білий (18)
 13. безбарвний (6)
 14. голубий (4)
 15. жовтий (5)
 16. зелений (4)
 17. коричневий (5)
 18. червоний (5)
 19. сірий (5)
 20. фісташковий (1)
 21. чорний (5)
 22. вишня (2)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Використання
 1. всередині (22)
 2. зовні (16)
Клас стирання
 1. средній (1)
 2. високий (2)
Матеріал
 1. дерево (14)
 2. минеральна основа (бетон, штукатурка, цегла, гіпс і т.д.) (3)
 3. метал (21)
Застосування
 1. дах (4)
 2. паркан і ворота (3)
 3. садові меблі (6)
 4. човен, яхта (1)
 5. декоративні елементи (9)
 6. ковка (5)
 7. радіатори, батареї (8)
 8. котел, мангал (2)
 9. по іржі (3)
 10. декоративні ефекти (1)
 11. меблі (9)
 12. сходи (8)
 13. двері, вікна (11)
 14. кафе, ресторан (2)
 15. метал (16)
 16. дім (1)
 17. склади, комори (1)
 18. водостічні труби, жолоби, металеві відливи (3)
▲ Згорнути ▼ Розгорнути
Степінь блиску
 1. матова (3)
 2. полуматова (6)
 3. полугянцева (4)
 4. глянцева (12)
 5. молоткова (2)
Ступінь прозорості
 1. укривна (19)
Основа складу
 1. акрил (водорозчинний) (8)
 2. розчинник (уайт-спірит і подібний) (11)
Тип
 1. спеціальна (1)
Якість виконання
 1. покращена (2)
Тип сполучної речовини
 1. полімерні (акрилові) (1)
 2. силіконові (1)

Сортувати у порядку зменшення

1-20 of 25

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Акрилова фарба по металу і інші різновиди лакофарбових покриттів

У наш час серед широкого асортименту лакофарбових матеріалів, призначених для обробки різних поверхонь, особливе місце займає акрилова фарба по металу. Вона виготовляється на основі води і акрилатів (сполучних компонентів), володіє абсолютною безпекою в плані екології і відрізняється високим ступенем надійності, прекрасно витримуючи коливання температур і оберігаючи покриваються матеріал від надлишку вологості. Крім того, акрил характеризується морозостійкістю, не заважає «диханню» пофарбованої поверхні. Покриття виходить стійким, а насиченість кольору зберігається роками. Крім цього, при змішуванні різних акрилових фарб можна отримати практично будь-який відтінок.

Головним достоїнством акрилової фарби є чудова адгезія (зчеплення) з різними поверхнями (алюмінієвими, оцинкованими, сталевими, латунними і т. Д.). Слід відзначити такий «плюс», як забезпечення антикорозійного захисту металевих завдяки наявності в складі фарби спеціальних добавок. Плівка, утворена після фарбування металевої поверхні, володіє високою еластичністю, тому відмінно витримує різкі перепади температурного режиму, а також деформаційні зміни металу. Акрилові фарби не містять токсичних і пожежонебезпечних речовин, тому ідеально підходять для фарбування нафто- і газосховищ, заправок та інших об'єктів.

Окремо можна відзначити жаростійкі емалі, які застосовуються для обробки металу і мають наступні характеристики: зносостійкість, міцністю, стійкістю до високих температур, захисної електроізоляції, антикорозійними властивостями, екологічною безпекою, а також витривалістю при різних несприятливих факторах (вплив хімічних речовин, води, мінеральних солей і т.п.).

Жаростійкий фарба по металу застосовується для захисту покрівлі, огороджень, димових труб, печей для кухні та лазні, опалювальних батарей, котлів і мангалів. У промисловості жароміцні фарби можуть використовуватися для фарбування ємностей з горючими сумішами, а також газових і теплових комунікацій, робочих блоків в автомобілебудуванні, деталей виробничих верстатів і т. Д. Основу жароміцних фарб складають розчинники, органічні кремнієві лаки і пігменти.Таким чином, стійкість до температурного діапазону визначається складом жаростійкої фарби. Термостійка фарба по металу, купити яку можна в нашому онлайн-магазині, наноситься на різні металеві поверхні (деталі двигунів, вихлопні системи автомобілів та ін.), Що піддаються впливу температур від -70 до +900 ° С.

Фарба вогнетривка по металу є ефективним методом захисту металевих конструкцій під час пожежі. Вона підвищує межа вогнестійкості сталевих конструкцій. Період вогнезахисної ефективності таких фарб може варіюватися від 15-ти до 200 хвилин. Термін служби покриття, отриманого на основі вогнетривкої фарби, при нормальній експлуатації складе не менше 10-15 років.

Гумова фарба по металу: унікальні властивості і сфери застосування

Гумова фарба є інноваційним матеріалом, який розроблений технологами для усунення недоліків лакофарбових виробів. Затребуваність такої фарби пояснюється цілою низкою її технічних і експлуатаційних характеристик. Сучасна гумова фарба по металу використовується для фарбування металоконструкцій, дахів, басейнів і володіє наступними характеристиками:

 • простотою нанесення;
 • високим ступенем адгезії;
 • підвищеної гидрофобностью;
 • еластичністю і стійкістю до температурних перепадів;
 • стійкістю до стирання.

Даний тип фарби стане оптимальним рішенням для антикорозійної обробки металу. Покриття з властивостями гуми особливо актуальні при виконанні покрівельних робіт.Екологічно чистої і довговічною є порошкова фарба по металу, за допомогою якої вдається отримати якісні захисно-декоративні полімерні покриття з чудовими експлуатаційними властивостями. Основу порошкових фарб (епоксидних, акрилових, епоксидно-поліефірних) складають речовини, які тверднуть під впливом високої температури, при цьому утворюючи на поверхні плівку, стійку до зовнішніх впливів. Вибір порошкової фарби залежить від типу покриття, його властивостей і умов експлуатації. Порошкове фарбування є безвідхідну екологічну технологію, яка полягає в наступному. Полімерні порошки наносяться на поверхню рівномірним шаром і плавляться при температурі 160-200 ° С, в результаті чого виходить рівномірно забарвлене покриття. Сьогодні близько 15% металевих конструкцій фарбуються за допомогою даного способу.