Емалі для ванн

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Емаль для ванни - найкращий спосіб реставрації

Будь-яка ванна з часом втрачає свій ідеальний зовнішній вигляд. В процесі експлуатації на ній можуть з'явитися подряпини, сколи, потертості, плями іржі, вапняний наліт. Що ж робити в цьому випадку? Що краще - купити нову ванну або докласти зусиль для відновлення вже наявної? Придбати нову ванну не складно, але це тягне за собою великі фінансові витрати, що можуть собі дозволити не всі. Сучасні технології дозволяють здійснити реставрацію чавунної емальованої ванни і повернути їй первісний бездоганний зовнішній вигляд за набагато більш скромну суму, ніж покупка нової сантехніки.

Одним з найбільш ефективних способів відновити покриття ванни, який можна здійснити в домашніх умовах, є використання епоксидної емалевої фарби.Епоксидна емаль для ванни складається з суміші епоксидних смол, пігментних барвників і наповнювачів. Перед нанесенням фарба змішується з затверджувачем і придатна до використання протягом 2 годин. Двокомпонентні фарби даного типу мають дуже високу міцність і зносостійкість, їм властива висока еластичність, стійкість до хімічних впливів - кислот, лугів, сольових розчинів і т.д. Одним з найбільш важливих переваг епоксидної емалі, завдяки якому вона успішно використовується для відновлення ванн, є її гідроізоляційні та антикорозійні властивості.

Переваги фарбування ванни емаллю:

  • 1) Забезпечення однорідного і гладкого покриття ванни.
  • 2) Використання для відновлення сантехнічних виробів з металу і чавуну.
  • 3) Стійкість до кислотних і лужних засобів.
  • 4) Стійкість до стирання.
  • 5) Довговічність покриття.

Емаль для ванни купити, безсумнівно, варто кожному, хто хоче швидко і недорого відновити свою сантехніку в домашніх умовах, і повернути їй приголомшливий зовнішній вигляд і сяючу білизну.

Особливості використання емалі

Емаль для фарбування ванн безпечна для здоров'я людини після висихання! Але, в процесі нанесення, речовина володіє токсичністю, тому роботу слід проводити із застосуванням заходів безпеки, націлених на захист шкіри і дихальних шляхів від влучень складу. Тому фарбування поверхні слід здійснювати в спеціальній захисному одязі, з використанням рукавичок і респіратора.

Змішавши компоненти емалі - фарбу і затверджувач - її потрібно використовувати протягом двох годин. Підготовчі роботи слід провести заздалегідь.Вони полягають в підготовці поверхні ванни шляхом її очищення і знежирення. Стару емаль ванни необхідно зачистити наждачним папером з абразивним порошком, приділяючи особливу увагу місцям з іржею. Абразивну крихту потрібно змити і пройтися по поверхні чаші ванни знежирювачем. Далі ванна наповнюється гарячою водою і залишається на 10 хвилин, після чого воду слід випустити, а чашу протерти насухо.

Нанесення готової емалі слід проводити пензлем з натуральним ворсом або валиком. Рекомендується фарбувати сантехніку в кілька шарів, не менше двох, давши кожному попереднього висохнути близько 20 хвилин. Повний час полімеризації епоксидної емалі - 7 діб. Не варто скорочувати цей період, щоб уникнути пошкоджень поверхні ванни.

Завдяки тому, що емаль для ванни ціна найдоступніша серед всіх сучасних способів відновлення сантехнічних виробів, цей метод найбільш популярний серед споживачів. Він дає відмінний результат і має багато переваг, які дозволяють недорого оновити сантехніку в короткі терміни.