Антисептики і просочення для лазні та сауни

Сортувати у порядку зменшення

13 шт.

Антисептик для бань і саун: призначення і види

Першочергово обговоримо, що антисептики для бань і саун використовуються всередині приміщення, а точніше в парильні і передбаннику, в умовах частого перепади температур і вологості. Досить важкі умови експлуатації, далеко не всі антисептик можуть таке витримати. Дані склади виготовляють з безпечних для організму людини складових. Не варто боятися обробляти ними стіни, стелі, полки і лежаки, склад ретельно підібраний так чином, щоб забезпечити повну безпеку розпареного тілу.

Антисептик - це засіб, який є обов'язковим до застосування при будівництві та експлуатації лазні або сауни. Його використання є запорукою повноцінного і тривалого функціонування парилки.Обробка лазні антисептиком необхідна для захисту дерев'яних конструкцій від бактерій, цвілі, грибка, червиць. Нанесення на поверхні таких хімічних складів перешкоджає процесам посиніння і почорніння деревини, сприяє активному захисті від мікроорганізмів. При первинній обробці дерева антисептик для лазні може дати 100% ефект, однак якщо деревина вже уражена, засіб зможе зупинити ці процеси, але не здатне повернути первісний вигляд (рекомендується спочатку використовувати очисники деревини).

Ми всі ходимо в баню або сауну для підняття загального тонусу, зміцнення здоров'я, спілкування з рідними і друзями. Наявність грибкових уражень в парильні або передбаннику призведе не тільки до погіршення естетичного задоволення від процедури, але може викликати ослаблення здоров'я, появи алергічних реакцій та ін.

З огляду на особливості клімату в парильні, потреба до екологічності антисептика і зручності його нанесення, рекомендується використовувати водорозчинні антисептики. Подібні склади володіють дуже хорошою проникаючою здатністю. Для посилення ефекту від водорозчинного антисептика, необхідно покрити його водовідштовхувальним шаром, наприклад, лаком або маслом деревозахисним.

Увага!!! Часта помилка !!!

Вогнебіозахисні антисептики - комбіновані антисептики поєднують в собі протимікробні і протипожежні характеристики - не рекомендується застосовувати всередині парилки або передбанника. Це пов'язано високою температурою, яка часто буває в даних приміщеннях, більш 100С. Більшість сучасних огнебіозащітних матеріалів починають свій активний дію, спучування (утворення чорного коаксіального шару) при температурі поверхні 110-130С.Тобто навіть відсутність прямого джерела вогню, може викликати активну дію вогнебіозахисту, що призведе до необхідності робити ремонт (зачистки, прибирання, повторної обробки) всередині парилки.

Як вибрати антисептик для сауни

Щоб антисептик для лазні купити і не прогадати з вибором правильного кошти, необхідно, перш за все, визначити сферу робіт - зовні або всередині будівлі. Різні склади призначені для різної області нанесення. Зовні необхідно захистити будівлю від атмосферних опадів, для цього треба підібрати антисептик для зовнішніх робіт і декоративне лакофарбове покриття. Внутрішні несучі дерев'яні конструкції (перекриття, балки, каркас) і кроквяну частину даху (крокви, лаги) рекомендується захистити вогнебіозахисні складами для деревини.

Особливо уважними потрібно бути до вибору антисептиків для внутрішніх робіт (безпосередньо в парильні, передбаннику і кімнаті відпочинку). Вони не повинні мати різких або неприємних запахів, оскільки всі випаровування здатні впливати на організм людини. Обробку внутрішніх поверхонь приміщення рекомендуемся виконувати спеціально призначеними для цього складами на водній основі, що володіють відповідними рекомендаціями виробників.